Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Spin makina hakkinda bilgi

Konu, 'Spinning Avcılığı Teknikleri ve Malzemeleri' kısmında Hsnky17 tarafından paylaşıldı.

1. Hsnky17

Hsnky17 Yeni Üye

Shimano aernos 4000fd kullanmaktayim.makinam bronsit olmus gibi hırlamaya basladi sahteyi cekerken.bu can sıkıcı durum hakkinda ne yapabilirim.titiz birisiyimdir her avdan sonra tatli su ile temizligini ihmal etmem ve av suremiz gun asiri 3-4 saat kadardir.simdiden tesekkurler

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. _Rastgele_

_Rastgele_ Daimi Üye

Atkı telindeki Misina sarım rulmanı olabilir , vidasın'dan söküp yağlayın ses devam ederse değiştirin .
    Tabi bu dediğim durum dişli aşınması veya arıza sı yok ise geçerlidir.

Hsnky17 bunu beğendi.
  4. GOKHAN AKSOY

GOKHAN AKSOY Daimi Üye

Zorlama yaptıysanız dişli gitmiş yerinden oynamış olabilir ilk bakılacak yer misine rulmani olmadı Okyanus marineye gönder baksınlar hiç ugrasma

5. Spinlevrek

Spinlevrek Aktif Üye

Aynı sorunu yaşadım. Shimano makinelerin alt segmentlerden uzak durmak yararlı. Dayanıklı değiller.

6. Levreko

Levreko Aktif Üye

okyanus marine gönderirde almazlarki okyanus marini arayınca ürünü aldığınız yere gönderin faturasıyla beraber sonra onlar bize yollayacaklar biz sonra onlara göndercez onlar size gönderecek tamir için faturayıda biz onlara kescez siz onlara ödeyeceksiniz diyorlar anlayacağın uzun iş yani ben zaten bu yüzden shimanodan soğudum. Bu konuda en iyisi cengiz balıkçılık, ürünü kutuya koy içine arızasını yaz ver kargoya sonra tamir yapılınca telefon açıyorlar tamir ettik kargoya verdik diye para falanda istemiyorlar.

Emrecan Kaya bunu beğendi.
  7. Marmara Balıkçısı

Marmara Balıkçısı Yeni Üye

Valla cengiz balıkçılık hakkında duyduklarımdan sonra bi gün basıp gidicem ya.

Levreko bunu beğendi.
  8. Abdullah SÜRÜCÜ

Abdullah SÜRÜCÜ Daimi Üye

Olta makinalarının içi sandığınız kadar karışık değildir... Düzgün bir sıra ile söküp sorunu kendiniz bulabilirsiniz... Genelde sorunlar tuzlu suyun temas ettiği bölgelerde oluşuyor. İnternette bu konularda yeterince video var. Ama ben kafa yoramam derseniz bu işi yapan bir tamirciye müracat en kolayı. En kral makineleri bile 1 saate tamir edip geri veriyorlar.