Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

spin makina

Konu, 'Spinning Avcılığı Teknikleri ve Malzemeleri' kısmında @KAZIM tarafından paylaşıldı.

1. @KAZIM

@KAZIM Misafir

Merhaba ustalar..

Okuma trio 40s
    Shimano exage 4000 fd
    Ryobi oasys match 4500

bu makinalar için görüşleriniz artı eksi yönleri kullanan arkadaşlarım tavsiyeleriniz nedir ?

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. goldboy52

goldboy52 Aktif Üye

tereddütsüz shmano alın dua edersiniz

@KAZIM bunu beğendi.
  4. Burak Kızılırmak

Burak Kızılırmak Daimi Üye

Exage saat gibi çalışır. sıkıntı çıkarmaz ;) 3000 lik 2 adet mevcut en çok kullandığım makinelerdir. Birisi uzun süre spinde kahrımı çekti sonra yemli için oldu. İkinciyi de aldım şimdi her ikisi de yemlide çalışıyorlar. 20150131_205308-1.jpg

@KAZIM bunu beğendi.
  5. Burak Kızılırmak

Okumayı da yabana atmayın hocam sadece Trio mu exage mi dersem exage derim. Yoksa işin içine biraz daha fiyat farkı koyup RTX é geçersen aralarında uçurum oluşur.

coner ve @KAZIM bunu beğendi.
  6. @KAZIM

@KAZIM Misafir

shimano kullanmadım yedek kafa,ip misina uyumu, yorumları güzel fakat arıza durumunda uzun süre beklemek gibi olumsuz yorumlar da var. Okuma için hızı ve servis konusunun iyi oluşu olumlu taraflar.Kafa karışık bilemedim hangisi??? Birde tatlı ve tuzlu su karışık kullanılacak

7. @KAZIM

@KAZIM Misafir

Birde hocam misina sarimlari düzensizmi yoksa resim den dolayımı?

8. Burak Kızılırmak

Yok hocam gayet iyi misinalar ip misina. 20 mm biraz kalın olduğundan net görünüyor fotoğrafta bayagi yakın çekim. Gayet güzel. bir de yağmur yağıyordu avdan dönmüştüm takımları apar topar sardim.

@KAZIM bunu beğendi.
  9. @KAZIM

@KAZIM Misafir

Eyvallah hocam

10. Burak Kızılırmak

İp misina ne kadarıyla sarılsa da net belli oluyor. Ayrıca hocam çıkabiliyor san bence Okuma rtx modeline bak tuzlu su Tatli su kullanacaksan pişman olmazsın. Düşük fiyatlı shimanolarda çok okuma lardan daha fazla memnunum ben.
    Örnek bak altta fiyatları yakın 2 makine var daha yakın fotoğrafta atabilirsen atayım sonra. Okuma basıyor şahsen sarimda çekimde gözle görünüyor.

20150203_182058-1.jpg

11. @KAZIM

@KAZIM Misafir

Eyvallah hocam ilgin için bu rtx in artıları neler dır biraz baktım ama tam anlamadigim için kafa iyice karıştı