Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Spin makine alcam yardım

• Konbuyu başlatan BS Okuru
  • Başlangıç tarihi
B

BS Okuru

Misafir
Peki sence büyük balılara dayanırmı +5 kg turna filan +5 kg sazana filan birde misina ölçülerini yazar mısın kaç metre misina alıyor

ErdalYildiz

Daimi Üye
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Dayanma dayanırda bu tarz makinelerle sazan avlanmaz.Spin at-çek için tasarlanmış makinelerdir.Luviasın bana göre tek sıkıntı Kafa ARC değil.Ben yıllarca shimano kullandığım için biraz garip gelsede sıkıntı yaratmadı.Ben sence 1 tane spin 1 tanede beklemeli av makinesi almalısın.Kafanı bir netleştir.Sazan işi farklı bir kategori.

B

BS Okuru

Misafir
Eski makineyi sazanda kullanırım tm bu makineden alsam acaba nasıl alcam ? nasıl alışveriş yapabilirim bu siteden cevap için teşekkürler

B

BS Okuru

Misafir
japonyadan digitakdan daiwa luvias aldım geldi çok sessiz güzel bir makine şimdi nasıl bekliycem 1 nisana bakalım onu düşünüyorum :) bu makineyi almamda bana yardımcı olan Erdal yildiz a çok teşşekkür ederim her şey için saolun

ErdalYildiz

Daimi Üye
Kan Grubu
A Rh Pozitif
japonyadan digitakdan daiwa luvias aldım geldi çok sessiz güzel bir makine şimdi nasıl bekliycem 1 nisana bakalım onu düşünüyorum :) bu makineyi almamda bana yardımcı olan Erdal yildiz a çok teşşekkür ederim her şey için saolun
Ben teşekkür ederim. Inşallah güzel balıklar tutarsınız.

akrepkral

Üye
Adı
y.faruk özkan
Kan Grubu
A Rh Pozitif
aramıza hoşgeldin cemal kardeşim gurur duyduk şimdiden rastgele sana