Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Spin Makinesi Tercihi

Konu, 'Makineler, Olta Makaraları Özellikleriyle Açıklamaları' kısmında MUSA tarafından paylaşıldı.

1. MUSA

MUSA Aktif Üye

Arkadaşlar, mevcut makinemi değiştirip yeni bir makine alma niyetindeyim.
    Araştırmalarım sonucunda fiyat-ağırlık bakımından beğendiğim aşağıdaki 3 makineden sizce hangisi daha sağlamdır.

D.A.M 1135 530 QUICK SLR SPIN 530 FD OLTA MAKNASI - nce izgi Amatr Balklk Malzemeleri

DAIWA CROSSFIRE 2500X MAKNE Olta Makinalar - Daiwa olta makineleri AVmarketi.com

SPRO PASSION 730 OLTA MAKİNASI | Anadolu Av Marketi balıkçılık malzemeleri, av malzemeleri,kamp malzemeleri,bot, motor , dalış ve zıpkın malzemeleri online satış, anadoluavmarketi.com

Özellikle kullanıcı yorumları benim için çok önemlidir.
    Saygılar,,

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. Volkan

Volkan Daimi Üye

Bunların arasından DAM diyorum. Sanırım 70-80 liralık bir şey arıyorsun, bir de şuna bak.

OKUMA AVENGER AV-40b

4. bahadir37

bahadir37 Aktif Üye

spro yu kullanan ve memnun olanlar var bence bütçeyi zorlayarak shimano nexave ya exage alınabilir

5. medmarine2

medmarine2 Aktif Üye

Spro'yu sorunsuz olarak kullanan dostlarım var. Bende tavsiye üzerine alıp bir müddet kullandım. 40'lik kafa ( sığ kafa olanı) tavsiye ederim. 2. seçenek olarak 20-30 TL fazla verip nexave alabilirsiniz.

6. MUSA

MUSA Aktif Üye

YArdımlarınız için teşekkürler,::)
    Dün bir arkadaşımla telefonda konuşurken elinde hem Daiwa hemde Shimano olduğunu öğrendim.
    Eğer haftasonu aksilik olmazsa her iki makineyide deneme fırsatım olacak.

Birde hatırlarsınız, geçen yılbaşı bayağı süper indirimler olmuştu.
    Acaba bu yılbaşı yine olurmu eğer öyle bir durum olursa o zamana kadar beklemek daha akıllıca olur gibi geliyor,ne dersiniz.;)