Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

SPİN SET aldım düşüncelerinizi bekliyorum

Konu, 'Spinning Avcılığı Teknikleri ve Malzemeleri' kısmında akyureks tarafından paylaşıldı.

1. akyureks

akyureks Yeni Üye

bunları seçtim indirim ekleriyle felan 167 tl ye geldi düşüncelerinizi öğrenebilir miyim

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. zokacı

zokacı Aktif Üye

kamışın 2.40 cm bende var çok güzel kamış ama makina pek uymaz 3000 lik catana veya benzeri makina olsaydı doyum olmazdı makina biraz kaba kalıp kamışın dengesini bozar uyumlu makinayla hafif sahteyi çok uzağa ulaştıran bir kamışın olmuş hayırlı olsun

akyureks bunu beğendi.
  4. khyalp

khyalp Aktif Üye

Merhaba arkadaşım kamısı kullanmadım bilemiyorum ama iyi duruyor istediğin mesafelere atarsınız ama makina biraz ağır kaçmış sanki catana 4000 kullanıyorum tavsiye ederim seçimin hayırlı olsun iyi avlar çıkar inşallah

akyureks bunu beğendi.
  5. akyureks

akyureks Yeni Üye

teşekkür ederim verdiğiniz bilgiler için satıcıya söyledim olur derse makinayı catana ile değiştireceğim aldığım sahte ve misina da uyumlu mudur levrek için hazırladım bu takımı ?

6. khyalp

khyalp Aktif Üye

Bence misina kalınlığı fazla olabilir 28. Veya 25 tavsiye edebilirim hemde atış mesafen Fazlalaşır catana 4000 alabilirsin yanılmıyorsam 350 gr olucak ağırlığı 3000 catana 265 gr ama biraz iyice levrek alırsan seni Yorar

akyureks bunu beğendi.
  7. zokacı

zokacı Aktif Üye

gayet olumlu sahte konusu muamma zaten saatlrce en kaliteli rapala atıp çektiğim merada çinekop çaparasının ardına kurşun yerine taktığım fladen kaşıkla levrek aldım yani nerde neyin iş yapıca belli olmuyor sürekli değişiklik şart istavrit çaparisinde bile artık kurşun yerine ağır kaşık kullanıyorum artık

akyureks bunu beğendi.
  8. akyureks

akyureks Yeni Üye

anladım hocam tek göze batan makine sanırım onu da satıcıyla konuşup catana ile değiştiririm bakalım nasıl bir sonuç alacağım :)

khyalp bunu beğendi.
  9. khyalp

khyalp Aktif Üye

Atış kondisyonu için denge önemli ağırlıkların birbirine yakın olmasında fayda var uzun süre av yapabilirsin

akyureks bunu beğendi.
  10. İsottevfik

İsottevfik Aktif Üye

Sahtelerin kamışa uyum oranı iyi.:harika:

Makina, genel kullanıma daha uygun. Spinde yorucu olur ve dendiği gibi de, kamış dengesini bozar. Spin için, 25 lik çok daha uygun olur. Ha, arasıra da hafif beklemelide kullanmak isterim derseniz de, 40 lık olabilir ve ilerleyen süreçde de, 50-100 gr. Atar aralığında 3.00 m. gibi kamış kombinasyonuyla, kullanım alternatifini genişletebilirsin..

Catana;

O fiyat aralığında alınabilecek güzel makinalardan birisidir. Ama, bütçeni 60-70 lira gibi daha arttırarak üzerine fark verebilir, Exage 4000 FD veya 2500 FD düşünürsen, çok daha isabet kaydedeceğini, nacizane belirtirim.

Son düzenleme: 28 Aralık 2014
    akyureks ve khyalp bunu beğendi.
  11. sunny1403

sunny1403 Daimi Üye

Safina ıle catana hemen hemen fıyatları denk degıstırır dıye umuyorum ..Hayırlı olsun..

akyureks bunu beğendi.