Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Aranıyor spin set aranıyor uygun fiyatlı

Konu, 'Aranıyor' kısmında i_gulistan tarafından paylaşıldı.

1. i_gulistan

i_gulistan Aktif Üye

Arkadaşlar uzun zamandır aradığım spin setimi kurdum sonunda ve eşimle ay sonunda hataya tatile gitcez 1 haftalığına o süre zarfında eşimin kullanabileceği(eşim balık tutmasını sever ilk defa spin denicek) ama fiyatı makul bir spin set yapmaya çalışıyorum.
    Makine olarak ve kamış olarak uygun bir set yada parça parça da olur bir set kuracağım marka çok önemli değil [​IMG] misal fladen xtra flexx okuma vb kamış ve okuma avenger 40 gibi bir set uygundur.Lütfen bu setleri yazarken yüksek bütçeli malzemelerinizi yazmayınız aklımda 150 tl altı üstü olur bir bütçe var.herjese ilgisi için teşekkür ederim şimdiden

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. oguzhand

oguzhand Aktif Üye

Fladen VENTANGE 2,70 15-50 ryobi 3000 vi ikiside temiz az kullanılmış 220 TL düşünürsen aklında kalsın

4. i_gulistan

i_gulistan Aktif Üye

Tmm abim sagol ilgin icin bi dusuneyim de iste bu bi dylusuneyim ama bunu bi kerelik kullanilcak oyle beklicek yedekte daha uygun set makul olur

5. oguzhand

oguzhand Aktif Üye

Bir seferliğine almana gerek yok vereyim götür kullan getir

i_gulistan ve trkc bunu beğendi.
  6. i_gulistan

i_gulistan Aktif Üye

Allah razi olsun oğuzhan abim ama emanetin cani burnunda olur düşürürsem birsey olursa olmaz iste ucuzda olsa kendinin olunca istedigin gibi abanabiliyorsun.yinede teklifin icin cok teşekkür ederim bulamazsam en azindan kamisi isterim benimde daiwa bg 15 var onunla set ederim.yeni makinemde daha gelmedi gecende o makineyi kamisla set ettim 2 saat turnaya at cek yaptim sonunda yoruldum ama 2 saat durmadan attım cektim ayni noktadan bu arada bg15. 475 gram mis.helal olsun kendime dedim.normalde spin setin toplam ağırlığı 475 gram gelir

oguzhand bunu beğendi.
  7. i_gulistan

i_gulistan Aktif Üye

Arkadaş merak ediyorum bu spin yapan avcı arkadaşlar bu işi kaç saat sürdürüyor acaba bukadar makine ve kamış ağırlığına takılmış durumda.Misal yukarda yazdığım gibi elimdeki kamış 220 gram makine 475 gr sahte 30 gr kaşık yoplamda misina hariç 725 gram isinayla 750 gram minimum ağırlığı ve abartısız durmadan ben bu kaşığı 2 saat atıp çektim ve kaşık dönerek geldiği için çok ağır geliyor sahte gibi değil 2 saat yorulmadan attım benim dışımdakiler ise çoğu normal kamış ve makinelerle atıyorlardı kiminde banax silver vardı :) sadece o makike 750 gram gelir kamışı 500 gram ve onlar benden de önce atıp çekiyorlardı :) Bence makine gramıydı kamış ağırlıgıydı çok aşırıya ve lükse kaçıyoruz.Tabi gidipte 1kg setlerde saçma denemek istedim spin için bir kere hep aynı yöne ve mesafeye bile atılmıyor büyük setlerle :) bence toplam ağırlıkta 600 gram kadar sıkıntı çıkmaz diye düşünüyorum kamış zaten en agırı 250 gram makinede en agırı 350 gram bu aralıkta her set makuldür benim görüşümde.

8. eylmz

eylmz Daimi Üye

Ben Spinde kaptırıyorum 5-6 saat ama balık olacağına inancım olduğunda ve bu surede kullandığım setin 500 gr ve altı olmasina dikkat ediyorum 750 ve üzeri de olur bu is konforla alakalı Şahin ile Mercedes in farkı da bu
    yoksa hepsi sizi aynı yere ulaştırır
    25 ttlik plastik ve 20 tl lik Kamis ile levrek tutan ve kıyıya alan arkadasım var biz gayet lüks takılıyoruz
    ayrıca daha kıyıya levrek almamış ve arkadasın 20 kat fazlası ile makine Kamis almış birisi olarak çok lüks hemde :)

i_gulistan ve coner bunu beğendi.
  9. i_gulistan

i_gulistan Aktif Üye

Araniyor son hafta

10. yamansukru

yamansukru Üye

Bulunmadiysa shimano catana 240 ve okuma safina noir 40 set var elimde fiyati 150 son fiyattir