Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Spin set yapıcam sizce?

Konu, 'Kamışlar, Kamış Çeşitleri ve Özellikleri' kısmında erkinvrc95 tarafından paylaşıldı.

1. erkinvrc95

erkinvrc95 Üye

Merhaba arkadaşlar spin set yapmayı planlıyorum bütçem çok yüksek değil kamış ve makine buldum bi kaçtane onları yazayım sizce hangi ikisiyle set yapmalıyım yardımcı olabilirmisinz ?
    Seti lüfer avında kullanıcam bulursamda levrek meralarında, rapala ile tuzlu suda şimdiden çok teşekkür ederim herkese

Kamışlar
    Shimano Alivio Dx Spinning -M- 2.70m 10-30gr Olta Kamışı, Fiyatı 87,40 TL - Shimano Parçalı Spin Kamışları
    Okuma Fina Pro 270 cm Olta Kamışı 7-35g - Spin Kamışlar

Makineler
    Daiwa Triforce S 3000 Olta Makinesi, Fiyatı 92,48 TL - Daiwa Spin Olta Makineleri
    Okuma Safina Pro Spa 25 4BB Olta Makinesi, Fiyatı 95,00 TL - Okuma Spin Olta Makineleri
    Okuma Dead Ringer FD DRG-25 Olta Makinası - Genel Kullanım Makineler

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. emrah3305

emrah3305 Aktif Üye

Makinada daiwadan şaşma gram kuskozu yapmıyor crosfire 3000 a yi veya 3000bi yi öneririm o segmentte kamış aynı kamışı bende kullanıyorum kısa zaman sonra en uç halkası nin iç kısmı düştü yaptırdım fakat onun 3 te bir fiyatlı olan kamisla daha uzak atış yapıyorum ne hikmetse anlamadım herzaman çok para iyi performans olmuyormuş onu öğrendim.aldıkça para harcadikca ogreniyosun ışte ..

4. erkinvrc95

erkinvrc95 Üye

doğru diyosun emrah abi öğrenci işi anca bunları çıkartabildim kendimce bende :)

5. i_gulistan

i_gulistan Aktif Üye

Tahminimce 200 tl civarı bütçeniz var hem kamış hem makine için ozaman temiz bir 2. el set kur diye önerrim ben sana misal
    Satılık - Temiz Shimano Canana 2500 FC
    Satılık - Fazlalık Malzemeler.
    Ben olsam 2. linkteki shimano exage ve okuma alimüna kamış için 250 tl ye pazarlık yapardım ki bende başka bir ürün için indirim istemiştim sağolsun indirimde yaptı lakin ben alamadım :( alacağın tüm bu ürünlere nazaran çok daha kendini ispatlamöış güven veren bi takım sahibi olmuş olursun ki zaten yedek kafadaki ve üstündeki ip te min 50 tl yapar en ölüsü sana aynı maliyete gelmiş olur.

6. erkinvrc95

erkinvrc95 Üye

dikkate alıcam bunuda aynı zamanda 2. el takip ediyorum ama denk getiremedim heralde

7. emrah3305

emrah3305 Aktif Üye

Bence effe 'nin 270 carbon compozit kamislarinin performansı gayet iyi madem ogrencisin bende 3 tane kamış var bu kamışı karadeniz de kullanıyorum birde atış mesafesinde ucunun yapısıyla shimanoyu geride bırakır aynı sahteyle soyliyim hatta dün yine avlandim gayet hafif ve zevkli kamış aksiyonuda gayet iyi 20 60 la 15 gr mlik sahte yi bile rüzgara karşı çok iyi attı dün ..

8. i_gulistan

i_gulistan Aktif Üye

Sen 2. linkteki kamışla dediğim makineyi al kullan pişman olmazsın 2 side kendini ispatlamış çoğu kişinin uzun seneler kuyllandığı malzemeler ve satan kişiyide tanımam bende başka bir ürününe talip olmuştum okadar.Kamış 10-40 atar aralığı süper birde yanında diğer kamışlarda bulamayacağın bazuka çantası mevcut ama tabi sıfır ürün kullanmanın keyfide çok başka saygı duyarım

9. erkinvrc95

erkinvrc95 Üye

kamış için mesaj attım ama malesef makine satılmış

10. kiniklar

kiniklar Aktif Üye

daiwa crossfire spin 10-40 buna bir bak istersen

Levreko ve NRT75 bunu beğendi.
  11. kerem03

kerem03 Aktif Üye

kesinlikle katılıyorum efendim , ekleyeceğim başkada bişey yoktur :)

i_gulistan bunu beğendi.