Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

SPIN / SURF / GENEL KULANIM

Konu, 'Makineler, Olta Makaraları Özellikleriyle Açıklamaları' kısmında burak8898 tarafından paylaşıldı.

1. burak8898

burak8898 Yeni Üye

merhaba arkadaşlar,

sadece tekne ile . standart mercan çipura avına çıkıyorum. arada da sırtı.... alacağım makina ne olmalıdır? spin makinalar buna işe uygun mudur? bir ton model görüyorum, at çek / spin/ surf gibi. bu konuda ban ayardımcı olursanız sevinirim. bir de marka model öneririsenizçok sevinirim. özellikle shimano için

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. budak1903

budak1903 Aktif Üye

bütçenizi bilmediğim için orta yollu bir makine tavsiye etmek isterim. tekne avları için ryobi ap power 6000 veya okuma rawII 55 sizin işinizi fazlası ile görecektir.

burak8898 bunu beğendi.
  4. lufermania

lufermania Daimi Üye

Alptürk'e katılıyorum.
    Tavsiye ettiği makineler hem genel kullanıma uygun (Spin hariç) hem de tekneden kullanacağınız için jigging dahi yapabileceğiniz drag gücü yüksek makineler.
    Kafa yapısı derin olduğu için de kalın misina da kullanabilirsiniz yedek kafada
    Bunlardan hariç Okuma Salina veya Cedros'ta olabilir ama raw ıı nin drag gücü daha fazla
    Kim bilir sırtıda trofe bir balık denk gelir

burak8898 bunu beğendi.
  5. burak8898

burak8898 Yeni Üye

çok teşekkürler 380 tl biraz fazla kaçtı. bütçem max.250 tl bu kapsamda benzer marka ve model önerebilir misin?
    teşekkürler