Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

SPIN TAKIM BİLGİ BANKASI (SPİNNİNG AVCILIĞI )

Adı
Seydi ESER
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Arkadaşlar ikinci el olta alma konusunda satıcı arkadaş ile anlaşamadık, ben kargo takip nosu ver diyorum paranı göndereyim o gönderemem diyor, önce para diyor. 1 haftadır da işim var kargo yapamıyorum diyor, en sonunda vazgeçmek zorunda kaldım. Site ismi vermek yasak mı bilmiyorum ama shimano olta seti var avfoni.com'da. Aşağıda paylaşacağım ürünleri tek tek almak daha pahalıya gelecekti. Ben de set olarak alma kararı verdim. Aşağıda linkleri, resmini ve bilgilerini veriyorum belki işine yarayan olur. Fiyatı da 359,90 TL. Küçük bir kaç yorum da alabilirsem çok mutlu olurum.

SHIMANO Catana DX Spinning Serisi Olta Kamışı
Shimano kalitesi ile üretilen Catana DX Sppining serisi, bir çok son teknoloji özelliği ile balık avı keyfinize keyif katacak olta kamışladından biridir.
Catana sersisi üstün özellikleri, çeşitli boy ve atar seçenekleri ile ihtiyacınız olan olta kamışını bulmanızı kolaylaştırır.

Teknik Özellikler
Boy : 240cm
Kapalı Boy : 124cm
Ağırlık : 165gr
Atar : Hafif
Aksiyon: 10-30 gr atarlı
Parça : 2

SHIMANO Catana FC Olta Makinesi
Catana FC serisinin dikkat çekici kırmızı rengi kendini farklı ifade etmeyi seven girişken balıkçıların tercih nedeni olmuştur. P4 olta makineleri serisinden olan
Catana FC gücü ve kalitesine nazaran çok uygun bir fiyata satışa sunulmuştur. 2 + 1 bilyeli yapısı, Varispeed ve alüminyum alaşım AR-C teknolojisi ile geliştirilmiş makarası Catana FC serisini her türlü balık avı için uygun hale getirmiştir. Yedek kafası ile birlikte gelmektedir.

Teknik Özellikler
Model : 4000FC
Rulman : 2
Kalama : Önden
Ağırlık : 350gr
Devir : 5.1

SHIMANO Exage Misina
Dayanıklı yapısı ve yüksek çekeri ile balık avında işinizi kolaylaştıracaktır.
SHIMANO EXAGE MİSİNA Şeffaf Renk

Teknik Özellikler
Uzunluk: 150 m
Kalınlık : 0,30 mm
Çeker : 7.5 kg

SALMO Wobler Slider 7 S Serisi Maket Yem
Premium Siyah Nicel VMC kancalar
At-çek dalar 1 metredir.
Sırtı dalar 0.5 metredir.
7 cm uzunluğundadır.
21 gr ağırlığındadır.

Pinorex Accessories gf-2004 Klips
Paket içeriği 10 adettir.

Dayanıklı yapısı ile uzun bir kullanım ömrü sunar.

shimano.png 211041255347359.png 582095181053843.jpg 18005936353029.jpg 606966186613764.jpg klips.jpg

Adı
Seydi ESER
Kan Grubu
B Rh Pozitif
B

BS Okuru

Misafir
Abi siteyi boşver ürünler nasıl tecrüben var mı bu ürünler ile ilgili? Burda sorun yaşarsak hamdi bey'den ürün alırız aynı fiyatı, kargo seçeneğini verirse neden olmasın?
Benim kullandığım biraz daha iyi ürünler.
Bilgim olsa zaten paylaşır dim
Bu yüzden @Hamdi beyi salık verdim.
Ve alışveriş için demedim , en azından fikir verir diye belirttim

Iyi günler

Mehmet Fatih

Daimi Üye
Adı
Mehmet Fatih
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Adı
Seydi ESER
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Hamdi abiyle bir konuş olmadı Okuma Ceymar Cxt Serisi Olta Makinesi Cxt-40 Fiyatı - Okuma Salina Seaspin Spinning Kamış 10-40 Gr Atar 240 Cm Fiyatı % 15 indirim var iken ürünlerini tamamla.Catana makine ağır bence. Bu işte yeniyim diyorsun makinede ömür boyu garanti var keza kamışta saçma gereksiz bir hata kırılma yaşarsan her türlü Cengizbalıkçılık yardım eder.
Abi satın aldım artık, değiştirme şansım yok, neymiş bu hamdi bey sevgisi arkadaş :) 359 lira shimano marka ürünler aldım, herkes kazıklanmış muamelesi yaptı :) neyse yorumlar için teşekkür ederim, saygılar.

karga

Daimi Üye
Adı
Bahadır bozer
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Yanlış anlamamanız umudu ile yazıyorum mesajları takip ediyordum bence kimse size kaziklanmis siniz demek istememiş bende dahil olmak üzere avfoni ile sorun yaşamış insanlarla dolu burası diğer taraftan hedefbalikla yanı Hamdi abi ile bir o kadar verimli alışveriş yapan insanlarla sanıyorum ki bu sevgi oradan geliyor

B

BS Okuru

Misafir
Şöyle bir şey var ki @Hamdi hem satışta hem de sonrasında işini gerçekten iyi yapan bir insan o yüzden insanlar güveniyor

Lenovo P1ma40 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Mehmet Fatih

Daimi Üye
Adı
Mehmet Fatih
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Abi satın aldım artık, değiştirme şansım yok, neymiş bu hamdi bey sevgisi arkadaş :) 359 lira shimano marka ürünler aldım, herkes kazıklanmış muamelesi yaptı :) neyse yorumlar için teşekkür ederim, saygılar.
Aldım kısmını görmemişim set hakkında yorum alabilirmiyim diye sorduğun için piyasa % 99.9 memnuniyet yakalamış ürünleri şansına % 15 indirim olduğu için gayet uyguna al diye yazmıştım..Öyle böyle kendi kullandıklarımız birde yıllardır forumda kullanan üstadların yorumlarına güvenerek size en uygun seti oluşturmaya çalışıyor herkes..35 kerede cevap yazıp yardımcı olmaya çalışıyorlar internetten araştırıp en uygun fiyat nerede onu linkliyorlar.Ondan sonra yanlış anlaşılma oluyor setin hayırlı uğurlu olsun yıllardır herkesin severek kullandığı ürünler Catana artık klasikleşmiş..Fiyat performans olarak en güzelini alman için yardımcı oluyoruz ne hepsiburada nede hamdi abimle bir ilişkim yok :) sağlıcakla