Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Spin Takım için tavsiyeler

Konu, 'Kamışlar, Kamış Çeşitleri ve Özellikleri' kısmında fthdmr tarafından paylaşıldı.

1. fthdmr

fthdmr Aktif Üye

bugün ilk denememi yaptım 2,40 silstar 5-20 atarı olan bir kamış almıştım gerçi çok rüzgar vardı ama atışlarım çok uzağa gitmiyor sahte balık atamadık bende jig head li silikon attım fakat yine 20-25 metre misina çok kötü bunun etkiside var sanırım e birde kamış çok iyi değil benim bir kaç sorum olacak kusura bakmazsanız
    1- surf kamışla uzağa sahte balığı nasıl atıyoruz surf kamışların atarının 100-250 gr atarı olduğunu var sayarsak sahteninde 5-30 gr olduğunu varsayarsak araya neler eklicez
    2-acemi birine tavsiye edeceğiniz ilk surf kamış ve makine ne olurdu boğaza ayda 1 giderim sanırım onun haricinde anadolu yakası bostancı pendik kynarca tuzlada avlanıcan
    3-spin kamış 2,40 5-20 atardan sonra sağlam bir kamış makine ve misina öneriniz ne olur

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. vetburak

vetburak Üye

Bende aynı tavsiyeleri üstatlardan beklemekteyim.Tabii tavsiyeleri verirken burnei sultanı olmadığımızı bilip zar zor geçinen hatta arada geçinemeyen normal vatandaş olduğumuzu göz önüne alırlarsa daha isabetli olacak sanırım.Saygılar

4. agartan

agartan Moderatör Yönetici

Rüzgarı karşıdan aldığınız durumlarda hiçbir kamış 10-15 grlık sahteleri uzağa atamaz. Mesafeyi artırmak için çapraz atışlar denenebilir.

Surf kamışla sahte kullanmak için sahteyle beden arasına akıntı ve mera derinliğine göre bir kurşun bağlamak gerek.
    Bu tarz takımlarla ilgili şema ve fotoğraflar forumda mevcut

5. fthdmr

fthdmr Aktif Üye

Teşekkürler Şeref Bey