Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Spin takım ile uzağa atmak

Savcıyusuf

Yeni Üye
Adı
Yusuf
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Bende sn başta yasei düşünüyordum ama @Hamdi fikrimi değiştirdi ve major craft first cast 962 aldım üstad bide makine düşünüyorum ben ceymar 40 da fikir kılmıştım ama ceymarın iyi olmadığını söyleyen avcı arkadaşlarda oldu sizce uzağa atmak işin kamış parasından kısıp daha iyi bi makina mı almalıyım

Lenovo P1ma40 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

B

BS Okuru

Misafir
benim kamış makine setlerim imzamda var ve setler gayet orta seviye randımanlı, şöyle ki bu işin ucu bucağı yok ayrıca misal benim elime uyan takım senin eline oturmayıp emanet durabilir yada tam tersi.
ceymar kötü makine değil ama denemen lazım önce ısınmaya çalış ve bütçeni kafandakinden çok fazlasına hedefleme.
bakarsın bir anda soğumuşsın disiplinden yada baktın çok ısındın elindekileri satıp daha yükseğine geçersin.
bu arada 2. el ilanları da gözden geçir derim arada az ve temiz kullanılmış malzeme çıkıyor, ben bile ihtiyacım olmadığı halde her gün bakıyorum ;)

Savcıyusuf

Yeni Üye
Adı
Yusuf
Kan Grubu
A Rh Pozitif
benim kamış makine setlerim imzamda var ve setler gayet orta seviye randımanlı, şöyle ki bu işin ucu bucağı yok ayrıca misal benim elime uyan takım senin eline oturmayıp emanet durabilir yada tam tersi.
ceymar kötü makine değil ama denemen lazım önce ısınmaya çalış ve bütçeni kafandakinden çok fazlasına hedefleme.
bakarsın bir anda soğumuşsın disiplinden yada baktın çok ısındın elindekileri satıp daha yükseğine geçersin.
bu arada 2. el ilanları da gözden geçir derim arada az ve temiz kullanılmış malzeme çıkıyor, ben bile ihtiyacım olmadığı halde her gün bakıyorum ;)
Tamamdır üstad bu ara bu forum sitesi iyi sardı zaten bakımıyorum arada :)