Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

spin takım

kamış : okuma salina sea spin 285 cm 15-45 atar
makine : okuma safina prosna 25 lik
misina : okuma seabass 300 mt 0,26 mm
sahte : ges kırmızı sarı gövde sarı kuyruk 30 gr su üstü
mavi sırtı gümüş karnı 20 gr su üstü
ilk atçek takımım olacak inşallah daha önceden spin deneyımim olmuştu spin malzemeler le değil ama ilk basta bunları sectım sizce nasıl olmuş?

ErdalYildiz

Daimi Üye
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Bende seaspin 240 kamış kullandım.Parasının hakkını kat kat veren bir kamış.Yeni takımın hayırlı olsun. Bol ve bereketli avlar dilerim.

ErdalYildiz

Daimi Üye
Kan Grubu
A Rh Pozitif
teşşekkuler. kamışta makıne ile sap arası bana biraz kısa gibi geldi biz sıkıntı yarattımı
Ben rahatsızlık hisssetmedim.Bu kamısla bol levrek tuttum.Ayrıca su üstü sahtelere aksiyon verirken kullanımı oldukça keyifli.

Can_Ordu

Daimi Üye
Adı
Can ÖNEL
Hayırlı olsun. V System almasaydım Seaspin alacaktım bence güzel bir kamış. Makineyi bilmediğimden 25lik yeterli gelir mi bir şey diyemiyorum. Misina da güzel bu ve bluefish olanını genel kullnım için öneriyorlardı. Güzel ürünler almışsınız keyifle güzel avlarda kullanmak nasip olsun. Rastgele.

deniz kenarından at çek yapacağım gelıbolu sahtesı kullanacagım daha takımları almadım dere vs. ağaçlık yerlerde kullanmayacağım tekne ye binip de kullanmayacağım okuma salinasea spin kamiş 285 cm olanı tercıh edecek gıbıydım ama forumda araştırmalarıma gore 285 cm az kullanıldığı kanatıne vardım yanı bu kamısın en ideal boyu hangisidir benım boyum 1,80 uzağa atmak olsun sahteye aksiyon vermek olsun ve iri balık geldıgınde hangi boyla daha iyi mücadele olur.çok fırtınalı havalarda pek avlanmam almısken bi kere almak istiyorum maddi durumum olarak da sureklı alabılcek duruma sahıp degılım.bu kamış kullanan arkadaşlar ne onerırsınız 2,40 mı 270 cm 285 cm
ayrıca söylemiş olduğum makınadan da vazgectım kamışa uygun 30 luk kafa misina sarım kapasitesi yüksek devir oranı bes ın ustunde devri olan kalıtelı bir makine önerin makıne ye ayrılan bütçe 120 tldır sadece spin için kullanacağım kafam iyice karıştı yardımcı olun