Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

SPİN TAKIMI TOPLAMA

Konu, 'Spinning Avcılığı Teknikleri ve Malzemeleri' kısmında Ogiveogi tarafından paylaşıldı.

1. Ogiveogi

Ogiveogi Daimi Üye

Öncelikle herkese merhaba avcılarda ve gürpınarda daha çok gürpınar olmak üzere spin takımı toplıycam.Kamıış makine ve misina önerilerini bekliyorum.Kamış 10-40 atarı olursa iyi olur
    Bütçe:250tl

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. KayaBalığıKaya

KayaBalığıKaya Daimi Üye

Shimano ve daiwa nın makineleri var o fiyat aralığında, mesela catana 4000 filan tam fiyat performans makinesidir. Kamış olarak catana veya bulabilirsen nexave 2.70 10 - 30 ve 14 - 40 lara bakabilirsin. Daiwa'da da aynı fiyat aralığında güzel oyuncaklar var ama hangisi tam nedir bilemiyorum.

Son düzenleme: 9 Ekim 2015
  4. Rapalacı

Rapalacı Daimi Üye

Ekonomik makina olarak kesinlikle shimano öneriririm, daiwaların alt segment makinaları elinde kalır dağılıyor.
    Shimano catana, nexave, exage seçenekler boy olarak 3000 ideal, ne kadar hafiflik o kadar fazla atıp çekmek demektir.
    Kamış olarak seçenek çok atış erimi istiyorsan 270 den kısa olmasın, Kulunç abiminde dediği gibi nexave 270 10 30 iyidir, yada fladenin ekstra flex olanları da ilgimi çekti ama sanırım ağırlar.
    Bu hafta izine çıkıyorum, haftaya spota falan gelirsen bir kaç seçenek gösteririm.
    Şuan fazla aklıma gelmiyor kamışlar görmem lazım. Sana göre bir takım hazırlarız acele etme, pişman olma.

3rdem ve Yakamoz bunu beğendi.
  5. enginson

enginson Daimi Üye

Kamış olarak daiwa crosfire öneririm 4 senedir kullanıyorum Allah'a şükür bir sıkıntı yaşamadım.
    http://www.seafaristore.com/daiwa-crossfire-spin-mh-serisi-270cm-olta-kamisi

makine olarak yine daiwa ve ya okuma öneririm.
    bence bu işe şimdilik çok paralar yatırmamak gerekiyor. balık tutamayınca çabuk sıkılıp bu sefer elinizdekileri çıkartmaya çalışıyorsunuz.

bendeki kombin daiwa crosfire ve shimano catana 3000 lik. ama şöyle söyliyeyim bilmiyorum başkası aynı sıkıntıyı yaşıyor mu atarken güzel de sonrasında sırtımı çok yoruyor makine daha dengeli kamışla daha uyumlu bir makine olabilirdi. birde spinde en önemli ususlardan biri de misina. onu da iyi seçmek gerekiyor. zira atışı en çok etkileyen unsurlardan biri misina.

NRT75 bunu beğendi.
  6. Ogiveogi

Ogiveogi Daimi Üye

Okul başladı büyük ihtimalle internetten sipariş veririm

7. Ogiveogi

Ogiveogi Daimi Üye

Nexave buldum ama fiyat aralığımın dışında

8. Ogiveogi

Ogiveogi Daimi Üye

Alivioyu nasıl bilirdiniz

9. kiniklar

kiniklar Aktif Üye

cengiz balıkçılığı ara yada uğra istersen onlarda vardı uygun ve önerdiği kamış 120 civarında istediğin özeliklerde bende alacağım arıyorum bir kamış sonucu paylaşırsan alınca sevinirim...

10. kiniklar

kiniklar Aktif Üye

erimi nasıl bu kamışın abi bende arıyorum uzun zamandır ceymar 40 lık makinam var misina olarak ne önerirsin

11. Spin on the beach

Spin on the beach Aktif Üye

Okuma v system 2.40 onerebilirim.