Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Spinning Misina Yorumlarinizi Bekliyorum

OzcnYldz

Aktif Üye
Adı
Özcan Yıldız
Merhaba ;

Yaklasik 1 haftadir forumlarda arastirma icerisindeyim.Spin makinama ne sarsam diye.Aklimda orgu vardi orgu kullanmayi cok istiyordum cunku en kucuk vuruslari bile hissettirdigi icin fakat arastirmalarimda cogu kisi orguden yakiniyor fakat sadece orgu kullanan ve memnun olanlarda var.1 haftadir arastiriyorum ama hala kararsizim.Buradaki yorumlara gore son kararimi verecegim/Simdilik kararim OKUMA SEABASS misina fakat 0.23 yoksa 0.26 mi daha karar vermedim... Yorumlarinizi ve tavsiyelerinizi esirgemezseniz sevinirim herkese bol trofeli avlar Alanyadan selamlar...

KayaBalığıKaya

Daimi Üye
Adı
Uluç
Misinayı düzgün saran bir makine ve doğru düzgün misina kılavuzlarına sahip bir olta kamışı artı olarak atarken biraz dikkatle, örgü misinada hibir sorun yaşamazsın.

ykbilen

Daimi Üye
Adı
SERDAR BİLEN
spinde ip iyidir, sahteyi kaybetme riskin azalır,balığı daha rahat hissedersin,aksiyonlar daha iyi olur.eğer tedirgin oluyorsan ucuz iplerden 100 m alıp deniyebilirsin, hem tecrübe edinmiş olursun,
Uluç arkadaşımızın dediği gibi elindeki malzeme iyise sorun yaşamasıın ipte.

BİROL

Daimi Üye
Adı
Birol
Spin ile atçek disiplinine yeni başlamş biri örgüyü tercih etmemelidir.
yemli, atbekle disiplini ile avlanacaksan örgü iyidir ama atçek yapacaksan bence örgü ile başlama. Avlak yeri, muhtemel av boyutları, makina ve senin kalama kabiliyetiniz, spindeki avlanma ekipmanın nasıl bir misina kullanman gerektiğini belirler.
Ben olsam 0,23 kullanırdım amam kalamayı iyi kullanabilirsen.

ataca

Yeni Üye
Adı
AYTAÇ ATAÇ.
Merhaba ;

Yaklasik 1 haftadir forumlarda arastirma icerisindeyim.Spin makinama ne sarsam diye.Aklimda orgu vardi orgu kullanmayi cok istiyordum cunku en kucuk vuruslari bile hissettirdigi icin fakat arastirmalarimda cogu kisi orguden yakiniyor fakat sadece orgu kullanan ve memnun olanlarda var.1 haftadir arastiriyorum ama hala kararsizim.Buradaki yorumlara gore son kararimi verecegim/Simdilik kararim OKUMA SEABASS misina fakat 0.23 yoksa 0.26 mi daha karar vermedim... Yorumlarinizi ve tavsiyelerinizi esirgemezseniz sevinirim herkese bol trofeli avlar Alanyadan selamlar...
Yanlışsam arkadaşlar düzeltsin ama OKUMA SEABASS misina fakat 0.23 yoksa 0.26 misinanalar ip degil

ataca

Yeni Üye
Adı
AYTAÇ ATAÇ.
Yanlışsam arkadaşlar düzeltsin ama OKUMA SEABASS misina fakat 0.23 yoksa 0.26 misinanalar ip degil
Savager da indirim var %20 ü, 33,19 tl aşagıdaki ürün

Savage Gear Adrenaline HD 120 m 0,16 mm Örgü Misinaları

Faruk Usta

Daimi Üye
Adı
Faruk
Kan Grubu
O Rh Pozitif
0,26 uygundur ,seabass benimde kullandığım misina hatta makinamın bir kafası 26 diğer kafası 28 dir misinayı ince tutmak sadece balığa avantaj sağlar ,seni peşinden ağlatır:) örgü misina fırtınalı havalarda ve avlakalar da fazlaca canını sıkar monofilament dayanıklı ve yarım hafızalı misina ile sorunsuz avlanırsın

OzcnYldz

Aktif Üye
Adı
Özcan Yıldız
Herkese ilgisi icin tesekkurler yorumlarinizi dikkate alacagim...

KayaBalığıKaya

Daimi Üye
Adı
Uluç
Al al :)
Spin kullanıyorsan benden sana tavsiye örgüden şaşma kesinlikle. Tamam mono misinalarda iş yaparda örgü ile aldığın keyfi hiç bir zaman yakalayamazsın.