Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Spinning üzerine

bluemarlin

Yeni Üye
Pamucakta olmuyor mu..? :)
Daha dün arkadaşım 2.5 kg aldı oradan..
Sabretmek ve hemen herşeyin olmasını beklememek lazım, doğayla yarış halindesin, şartlar ne denli zorsa (yağmur, çamur, soğuk) şansın o kadar artar..
avla ilgili teorik bilgin değil, balıkavında ne kadar çok zaman geçirdiğin önemli...
Yarın pamucak taraflarında olucam şans dileyinnn :D

bluemarlin

Yeni Üye
Bu arada pamucak sahilinde iyi bir nokta lazim , kayalık olsa derinlesse cok sig cizme ile giriorum mecburi nokta tarifi iyi olur :)

Volkan

Daimi Üye
Adı
Volkan
Sevgili Bluemarlin, adını bahşedersen çok sevineceğim.

Sana bir el vermek şart oldu, yaptıkların doğru görünüyor, wtd bile yapmışsın, bu herşey demek olmasa da belirli bir seviyeyi gösterir.

Yarın Pamucak tarafında rüzgar batılı esiyor, bu da deniz az çok levreğe müsait olacak demek.

Benim şansım yarın seninle olsun. rastgele.

bluemarlin

Yeni Üye
Sevgili Bluemarlin, adını bahşedersen çok sevineceğim.

Sana bir el vermek şart oldu, yaptıkların doğru görünüyor, wtd bile yapmışsın, bu herşey demek olmasa da belirli bir seviyeyi gösterir.

Yarın Pamucak tarafında rüzgar batılı esiyor, bu da deniz az çok levreğe müsait olacak demek.

Benim şansım yarın seninle olsun. rastgele.

Ne yazılikki şansınız uyuya kaldı evde sanırım :)
Sabah oteller bölgesinden kumsalda azmak basına kadar vardık
Azmak deli siyah akıyordu dalgada biraz sıvadı tadımız kaçtı ahmetbeyli tarafındaki kumsala gidelim dedik ki ödsen güneş kumu kurutmuş ve kum
Gevşemiş ZANK GÖMÜLDÜK xD
Araç azıcık büyük olunca 2:30 saat te ancak kurtulduk
Haliyle avlaman zamanı kaçtı
Mirmirlarla yetindik
İyibir offroad tecrübesi iste o kadar
Pamucak benim icin bitmiştir :))))

Volkan

Daimi Üye
Adı
Volkan
Vallahi benim şansım levrek kısmıyla ilgili, başınıza gelmeyen kalmamış, geçmiş olsun, bir daha ki sefere inşallah..

bluemarlin

Yeni Üye
[/url][/IMG]
yardır aslanım yardır :)

Bunlarda resimleer...

mertsak

Üye
Adı
mert saklayıcı
o zaman tek bir yol kaldı , bir bot alıp kıyı kıyı dolaşacaksınız .

BALIKCI 1

Üye
Adı
uğur soran
Az kaldi 9.9hp mercury var Şubat gibi almayı düşünüyorum bi 4.30mt ama kıyıdan spini seviyorum tekneden jig olur :D. Amberjack filan xD
valla abi tekne dediğin gibi farklı bi şey bende 3 4 senedir avlanırım kendimce bu sene spine merak sardım fakat o kadar acemi olmama rağmen valla eve levreksiz döndüğüm çok az olmuştur güzelbahçe 2.liman güzel tercih pamucak ta olur ama suyun tam soğumaması belki bir etken olabilir bundan sonra sular soğuyor poyrazı bekle güzelbahçe için ne kadar hava sert sen ne kadar üşürsen ve ne kadar uykusuzluğa dayanırsan o kadar da karşılığını alıyorsun ben gündüz avlanamam gece giderim avlarıma sabaha kadar at çek sonunda illa ki biri pes eder ve kollarıma gelir sonuncu avım şu yağmurlar gelmeden önce idi hatta ben eve girdim hava patladı foto çekemedim ama 3.300 paşayı afiyetle rakı ve havuçlu yoğurt eşliğinde götürdüm ne diyelim umarım azminizden bir şey eksilmez de bir gün beraber avlanırız şimdiden rastgele diyorum haa bu arada cuma ve cumartesi gecesi hava müsait 2. limanı deneyin derim.tekrar rastgele.