Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

sportex carat zander cz 2700 hakinda

Konu, 'Kamışlar, Kamış Çeşitleri ve Özellikleri' kısmında i_gulistan tarafından paylaşıldı.

1. i_gulistan

i_gulistan Aktif Üye

2. El olarak aldığım kamış hakkinda yorumlarinizi bekliyorum. Atar degerinde sadece 30 gr yaziyor max atar degeri midir.
    Elimdeki diger kamislari elden cikartcam acaba max ve min atari ne gibidir bir yerde baktim 25 35 arasi verimli araligi diye yaziyordu tam bilemedim

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. aykut kilitcioglu

aykut kilitcioglu Üye

sportex alman markasıdır ve oldukca değerlidir ürünleri. maksimum atarın üzerine çıkmanız doğru olmaz.alman muhendisler yanılmaz.

coner ve i_gulistan bunu beğendi.
  4. arkadas

arkadas Aktif Üye

Gemelde tolereranz 45 Gram derler 30 Gram sonunsuz denek marka almanyanin en iyisi Adam ucuk fiyat vermediyse hic birzaman ikinci Eli uzun eure ilanda kalmaz hayirli olsun Zander tatlile su revregi en pouler 3 baliktan biri Burda

i_gulistan bunu beğendi.
  5. i_gulistan

i_gulistan Aktif Üye

Haklisinizda max atar yazmiyor ki orda sıkıntı var sadece atar degeri 30 gram olarak tabir ediliyor.bendeki cogu sahte 10 20 gram arasi o yuzden performansını merak ediyorum
    Bende denizde levrek ve su ustu sahtelerle akya vb balik avlarinda kullanacağım.arada tatli suda turna avinda da kullanim icin aldim elimde 240 mpp predator 15 50 atarli kamis mevcuttu kisa geliyordu o yuzden aldim fiyatida uygun oldu dogrusunu soylemek gerekse Sahap abimden temin ettim kamışı bu arada nette hep olumlu yorum gorunce aldim eldeki kamislari elden cikartcaz artik performansını begenirsek

murattp bunu beğendi.
  6. i_gulistan

i_gulistan Aktif Üye

Zannedersem pek kimsenin bilgi sahibi olduğu bir kamış değil araştırmalarımdan eriminin ve sağlamlığının harkülade olduğunu öğrendim.

7. YEKTA

YEKTA Daimi Üye

İlanlarda görmüştüm kamışı max 30 da kullan zaten sahtelerin %90 ı o hramın altında.

Bazı kamışlarda üst düzey kamışlarda örneğin 7/28gr rules 35 gr jig diye belirtirken bundada bence 40 45 gr ma kadar sorun yaşamazssın

i_gulistan bunu beğendi.
  8. arkadas

arkadas Aktif Üye

Carat Zander 135270 CZ 2700 275 2 145 30 25 - 35 215 7 189,00€
    Budur seninki

9. arkadas

arkadas Aktif Üye

10. i_gulistan

i_gulistan Aktif Üye

Abi kamış bugün elime ulaştı bizim forumda Şahap abinin kamışı o kadar temiz güzel kullanmış ki ben kendimi malımı temiz kullanır bilirdim.Elimdeki sahtelerin hemen hemen % 70 i 30 gram ve altı önceki kamışım savegear mpp prodetor 240- 15-50 gr dı.shore jig de yapıyordum.Şimdi bu kamışı kullanmak için zaman ayırmaya çalışacağım.Bir sıkıntı var arabam yok o yüzden eldeki silverstar 4 parça kamışı kullanıyordum.İlk defa 270 kamış aldım gözüme çok uzun gözüktü bunu nasıl taşıyacağım.Kullandıktan snra burda yorumlarımı paylaşacağım.

Evet yukardaki kamış Türkiye ' de sadece av marketi 2400 ünü satıyor.bayağı yüksek bir fiyatla gerçi yurtdışı fiyatıda çok uygun değilmiş daha bunun vergiside binince hemen hemen fiyatı yurtiçi pazarına yaklaşıyor.Yurt içi forum sitelerinde az da olsa yorumu geçiyor erimi çok iyi olduğundan bahsediliyor sağlamlığı ve Alman üretimi olduğundan bahsediliyor.Okuma rtx 40 ile süper bir ikili olacak ama makine olarakta yanına görsel ve heyecan olarak daiwa exceler 3000x veya daiwa freams 3000 sh iyi olur diye düşünüyorum.Zamanla onlarda olur umarım.