Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Spro FastFWD Surf S/2 Pro 420

Konu, 'Olta Malzemeleri ve Balık Avı Ekipman İncelemeleri' kısmında Daiwa surf tarafından paylaşıldı.

1. Daiwa surf

Daiwa surf Üye

Merhaba arkadaşlar spro marka 3 parça lik kamisimin 3. Yani en uç parçası çarpma sonucu kırıldı. Bu malzemeden elinde olan veya nerden bulabileceğimi bilen arkadaşlar lütfen yardımcı olurmusunuz. Teşekkürler şimdiden uploadfromtaptalk1441745750827.jpg

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. Levreko

Levreko Aktif Üye

Konuyla alakası yok ama kusura bakmayın bir sorum olacak ben birara bu kamıştan alacak oldum ama stokta yoktu başka bir surf kamışı almıştım bu kamıştada aklım kalmıştı bu kamış nasıl sert mi yumuşak mı atış yaparken iyi esniyormu atış erimi nasıl acaba memnun musunuz?

4. Daiwa surf

Daiwa surf Üye

Kamış gerçekten çok güzel ve kullanışlı. Genelde boğazda kullandım biraz sert bir kamış. Sağlamlık açısından da iyi ama malesef ki atış yaparken acemilerin gazabina uğrayıp çarpışma sonucu kırıldı. Başka kamisim da var tica sirocco ama bu kamisa alıştım. Kırılmasına da üzüldüm. Kötü tarafı parça bulmak zor ama arıyorum. Fiyat ortalamasına göre çok fazla iyi bir kamış bence.

5. Daiwa surf

Daiwa surf Üye

Alp Kahya kardesimize çok teşekkür ederim. Sağolsun kendisinde orta kısmı kırılmış ama uc kısmı sağlam bir kamış buldum. Yakın zamanda görüşürüz inşallah alp.

anıt35 ve khyalp bunu beğendi.
  6. khyalp

khyalp Aktif Üye

Ben teşekkür ederim serkan ne demek birimizin işine yarasın Önemli olan o inşallah bende isterim bir gün olta atıp sohbet etmeyi.

anıt35 bunu beğendi.
  7. hayalet avcısı

hayalet avcısı Aktif Üye

Parasının üstünde kamış bence,beklemeli levrek avlari için çok ideal

8. Daiwa surf

Daiwa surf Üye

Ben genelde beklemeli değilde boğazda surf için kullanıyorum gayet güzel. Ama beklemeli avlarda nasıldır bilemiyorum açıkçası.

9. hayalet avcısı

hayalet avcısı Aktif Üye

Sığ suda patlak havalarda kullanıyorum,aşırı dalgadan yosun vb denizde eksik olmuyor kamışın sert olması toplarken çok işime yarıyor yumuşak kamislarda bu durum tam bir eziyet, hedef balığı m sadece levrek ve kalkan olduğu için hassas uca ihtiyacım yok ruzgardan sallanip beni yanıĺtmıyor ben çok memnunum. Uzun atış içinde uygun surfta kullanmanız sasirtmadi beni

Daiwa surf bunu beğendi.