Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

spro passion 820 misina kılavuz rulmanı

Konu, 'Makineler, Olta Makaraları Özellikleriyle Açıklamaları' kısmında undercut tarafından paylaşıldı.

1. undercut

undercut Yeni Üye

Arkadaşlar merhaba.
    Daha önce açmış olduğum spro tr servis konusundan spro türkiye servisinin TURAÇ AŞ olduğunu öğrendim ancak servis ve yedek parça konusunda çok ilgili olduklarını söyleyemicem.
    Daha öncede söylediğim gibi makinamın misina kılavuz yolu ve rulmanı atış esnasında kayboldu.Yetkili servisten temin edemediğim bu parçaları başka bir yerden temin etmem mümkün mü?aynı makinadan arkadaşımda da var.Parça ölçülerine ulaşabilirim.Türkiyede bu tarz yedek parça satan bir yer mevcut mu??

yardımlarınıza ihtiyacım var.
    teşekkürler

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. İsottevfik

İsottevfik Aktif Üye

Rulmanı uydurabilirsin de, klavuz rulman yüksüğünü nasıl edersin, bilemem.

Maalesef ki, senelerdir dediğim nokta da, tam burası.

Önemli olan, bir ürünü almanın yanısıra, sonrası hizmetini de gözardı etmemeliyiz. Tamam, bazı firmalar bazı ürünleri ithaalatçı sıfatıyla getirir satar da, sonrası hizmeti verebilirler mi ? Kaleme vursan, 10 000 adet yedek parça stok çeşitliliği gerektiren bir ürün yelpazesi bu. Şimdi ne olacak ? Atsan atılmaz, satsan satılmaz. Kullansan oda olmaz.. Eeee, kurt da içine işlemiş. Yeni makina almanın sinyalleri gelmeye başlamıştır bile. Haydi hayırlısı.

4. undercut

undercut Yeni Üye

Aynen dediğiniz gibi.öle kenarda duruyor.yurtdışına yazdım cevap bekliyorum

5. undercut

undercut Yeni Üye

Bugün kargo yetkilisi geldi.Kargoda beklemiyordum.Bir baktım makinenin parçası gelmiş.Sıfır değil ama olsun.O kısmı komple göndermiş firma.Turaç av.teşekkürler :)