Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Strike Pro Jl-115 F Euro Minnow 110 bilen, duyan, kullanan var mı?

alperderya

Aktif Üye
Adı
Alper Derya
Kan Grubu
B Rh Negatif

Rapalacı

Daimi Üye
Adı
FURKAN ®
Kan Grubu
B Rh Pozitif

avsen

Daimi Üye
Adı
tunay özkan
Kan Grubu
O Rh Negatif
Yardım severlik insanı bir adım öteye götürür sadece bu konularda değil karşıdan karşıya geçmeye çalışan yardıma muhtaç canlı içinde bu geçerli.bilgi paylaşım için teşekkürler Furkan

alperderya

Aktif Üye
Adı
Alper Derya
Kan Grubu
B Rh Negatif

Rapalacı

Daimi Üye
Adı
FURKAN ®
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Tavsiye için teşekkür ederim. Sahtenin gramı biraz benim takım için alt sınırda kalıyor. Helios 270cm 20-50 mevcut elimde o yüzden aslında 20 gr a yakın sahteler daha iyi
mesafelere ulaşıyor.
O sahte daha agir olsada icinde herhangi atis sistemi yerine, sabit bilyalar mevcut.
Benim attigim linkteki sahte atisi sistemi mevcut kamisiniz sert ise atarken mesafeyi biraz uzun birakip atış yapin :) rastgelsin.

alperderya

Aktif Üye
Adı
Alper Derya
Kan Grubu
B Rh Negatif
O sahte daha agir olsada icinde herhangi atis sistemi yerine, sabit bilyalar mevcut.
Benim attigim linkteki sahte atisi sistemi mevcut kamisiniz sert ise atarken mesafeyi biraz uzun birakip atış yapin :) rastgelsin.
Teşekkürler ek bilgi için. Renk seçenekleri biraz sınırlı gibi geldi ürün sayfalarında gördüğüm kadarıyla. Siz ne ravsiye edersiniz?

sergio

Aktif Üye
Adı
SERCAN
Kan Grubu
B Rh Pozitif
alper kardeşim furkan çok güzel bir tavsiyede bulunmuş çok doğru fikir vermiş bende nacizane ufak bir dokunuş yapmak isterim polyaco nun güzel işler çıkardığını görüm fiyat bana yüksek geldi şahsen ben aynı kalıbın farklı bir markanın ürününü kullanıyorum sahte üzerinde bir iki oynamayla çok güzel verim aldımm fiyatta bu kadar yüksek değil marka belirtmedim reklam yapılıyor olmasın diye eğer isterde özelden yazarım onuda rastgelsin

Ogiveogi

Daimi Üye
Kan Grubu
A Rh Pozitif
alper kardeşim furkan çok güzel bir tavsiyede bulunmuş çok doğru fikir vermiş bende nacizane ufak bir dokunuş yapmak isterim polyaco nun güzel işler çıkardığını görüm fiyat bana yüksek geldi şahsen ben aynı kalıbın farklı bir markanın ürününü kullanıyorum sahte üzerinde bir iki oynamayla çok güzel verim aldımm fiyatta bu kadar yüksek değil marka belirtmedim reklam yapılıyor olmasın diye eğer isterde özelden yazarım onuda rastgelsin
Sercan abi rica etsem ismini öğrenebilirmiyim

cem1

Aktif Üye
Adı
Cem Oran

cem1

Aktif Üye
Adı
Cem Oran
Sercan bey bahsettiginiz sahtenin marka ve modeli nedir acaba? Tesekkurler.