Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Stystem Mechanic (bilgisayar bakım programı)1 yıllık bedava lisans

Konu, 'Sıcak Fırsatlar ve İkinci El' kısmında TEKNOTURK tarafından paylaşıldı.

1. TEKNOTURK

TEKNOTURK Aktif Üye

Buugün için geçerli bir kampanya, az bir saat kaldı bitmesine. Linkteki formu doldurup, e-posta adresinize onay mailini beklemeniz gerekiyor.

2006-2009 yıllarında çok yaygın bir programdı, crackli versiyonları olurdu piyasada. Sonra cracklenmesi zor hale getirdiler bu yüzden, kullanamaz oldu kimse.

Get System Mechanic FREE!

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. TEKNOTURK

TEKNOTURK Aktif Üye

Şimdi bir uyarı aldım therasmus adlı üyemizden. Anahtar numarasını girilse de bazı özellikler için satın alma uyarısı çıktığını söyledi. Trial sürüm gibi çalışıyormuş yani.

Açıkçası ben henüz kurmadım, ileride kullanırım diye anahtar numarası aldım sadece. Tahminimce indirilen ve lisansı verilen program pro versiyonu olmadığından bazı ileri özelliklerde uyarı veriyordur, üst versiyona güncelleyin diye. Ama belki de ücretsiz olması için özel bir versiyon da olabilir, normaline göre biraz daha kısıtlı v.b. şekilde.

Durumdan haberdar etmek istedim, arkadaş vasıtası ile :)

4. popeye1907

popeye1907 Aktif Üye

Ben dün akşam programı yükledim ve kurdum. Bir tarama bile yaptım sorunsuz çalıştı ama tüm özelliklerini kullanmadım ve bilmiyorum. Sadece tarama yaptırdım. Ondada bir sorun görmdim