Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Şu kamışlar arasında kaldım siz hangisini onerirsiniz

Emriko

Üye
Yalnız beyler birşey sorucam forumda okuyorum herkes okuma nin garantisi ömür boyu falan yazmış ama aldığım yere soruyorum 2 yıl diyor alinan yere göre değişiyor mu bu okumanın garantisi

yawruaslan

Daimi Üye
Kan Grubu
A Rh Pozitif
cengiz balıkçılıktan almadınız mı ? şimdi garanti işi biraz değişik bir iş bilirsiniz siz alıp kamışı yere vurup kırarsanız garanti maranti hikaye ( örnek olarak söyledim misalen ) yani kullanıcı hatası olan genelde garantiye zaten girmez ama tabiki cengiz balıkçılık ürünlerinin arkasında olan bir firmadır herhangi bir sıkıntıda kendileri ile çözebilirsiniz aldıgınız yere gitmenize gerek yok

örneğin ben yakın zaman önce burada salina 3 parça kamış satan birinden sıfır kamış aldım en üst parçası çok rahat girip çıkıyordu atarken fırlayacak cinsten bi kaç kişi atarken çıktı filan diyince kullanmadan cengize götürdüm fatura fiş hiç bişey sormadılar zaten kamış sıfır nerden aldın bile demediler getirdiler 10-15 tane uç parça hepsini tek tek denedim en iyi olanını taktım ücretsiz devam ettim

Emriko

Üye
keşke cengizden alsaydınız hem birebir pazarlıkla daha uygun fiyata alabilirdiniz bence neyse olan olmus cengiz okuma ürününün herzaman arkasındadır bir sorunda oraya basvurabilirsiniz
Oraya başvursam ne olur ki cengizden almadıkça sonra :) Aldığım urunler orada pahalıydı o yüzden başka yerden aldim

Emriko

Üye
Şimdi baktim da im casting kamışa da ceymar 55 e de 170 er lira yazmış sitesinde cengiz balikcilik yani iki ürün toplam 340 lira orda. Ben ikisini 250 ye aldım. O yüzden cengiz balikcilik tan almadım yani çok pahalı geldi ;)

techniq

Üye
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Cengiz o fiyatlar üzerinden indirim yapıyor hoş oda en fazla 250 ye inerdi. Cengiz bu ürünlerin Türkiye Dağıtımcısı faturaya felan gerek yok. Sorun olduğunda eline alıp gidebilirsin. Hata üründen kaynaklanıyorsa yardımcı olurlar veya fiyatı karşılığı yedek parça veya tamir yapılır.

yawruaslan

Daimi Üye
Kan Grubu
A Rh Pozitif
250 ye ordanda alabilirdin o fiyatlara bakmayin

onrayt

Aktif Üye
keşke cengizden alsaydınız hem birebir pazarlıkla daha uygun fiyata alabilirdiniz bence neyse olan olmus cengiz okuma ürününün herzaman arkasındadır bir sorunda oraya basvurabilirsiniz

Arkadaş bu konu hakkında birkaç başlık açtı yada farklı yerlere yazdı diye hatırlıyorum. En başından beri kendisine konuyu izah etmeye çalıştık ancak genel anlamda tavsiye edenleri pek dinlemek istemiyor.
Neyse ucuza aldığını düşünüyor ancak bir dipnot vermekte fayda var; Cengiz balıkçılık okuma ve lineaffe'nin Türkiye dist. olur bu da ondan ucuza başka bir yerden alınmasının çok mümkün olmayacağı anlamına geliyor tabi zararına satan yada ürününde sorun olanları hariç tutarsak..
Bunca yazıya rağmen ben olsam en azından merak eder bi gider bakardım.. Hayırlı olsun diyelim artık..

Emriko

Üye
Arkadaş bu konu hakkında birkaç başlık açtı yada farklı yerlere yazdı diye hatırlıyorum. En başından beri kendisine konuyu izah etmeye çalıştık ancak genel anlamda tavsiye edenleri pek dinlemek istemiyor.
Neyse ucuza aldığını düşünüyor ancak bir dipnot vermekte fayda var; Cengiz balıkçılık okuma ve lineaffe'nin Türkiye dist. olur bu da ondan ucuza başka bir yerden alınmasının çok mümkün olmayacağı anlamına geliyor tabi zararına satan yada ürününde sorun olanları hariç tutarsak..
Bunca yazıya rağmen ben olsam en azından merak eder bi gider bakardım.. Hayırlı olsun diyelim artık..
Tavsiye dinlemek istemesem hiç konu açmam arkadaşım cengiz balıkçılığı aradım sitedeki fiyatlar üzerinden indirim yapmam dediler o yüzden gitmedim. Ayrıca tavsiye veren herkes benim sordugum şeylere cevap vermek yerine hep başka şeyler söylüyor o yüzden de pek tavsiye dinleyesim kalmadı açıkçası. Bütçen yok ucuz ürün arıyorsan demir çubuk al diyen ukala kişilikler bile yorum yaptıktan sonra tavsiyemi dinlenir. Neyse daha fazla konuyu uzatmicam bi şekilde gidip bi yerden aldık işte adam akıllı yorum yapıp fikir veren herkese tesekkurler