Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

su ustu sahtesi

Konu, 'Spinning Avcılığı Teknikleri ve Malzemeleri' kısmında ünsal koptur tarafından paylaşıldı.

1. ünsal koptur

ünsal koptur Üye

Su ustu sahteleri ile gece yada deniz dalgaliyken nekadar eukilidir ben usami marka su ustu rapalalasiyla 7 cm. Gunduz cok levrek yakaladim dalgali olsun olmasin ama gece tık yok karadeniz ordu

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. Fatih Koç

Fatih Koç Daimi Üye

Beyaz renkli olanı gayet yavas ve aksiyonsuz olarak çalıştırabilirsiniz bir ihtimal.. bu dediklerim akdenizin dingin ve göl gibi denizinde geçerlidir.. sizin oraya uyarlarsın artık.. dalgaya göre ayarlı çekersin ama yan çakar sizin oralarda sanki şart gibi..

4. ecü

ecü Üye

ünsal abi sana tavsıye veremıcem ama tavsıyenı almak ısterım usmının hangı kodlu sahtesıyle aldın balıkları bıde ordunun neresıde avlanıyosun ?

5. akvaryumlove

akvaryumlove Aktif Üye

dalga yokken
    veya dalga çok çok hafifken her türlü iş yapar
    hele wtd yapıyorsan

6. goldboy52

goldboy52 Aktif Üye

bEN RİVER 2 SEA 9.8 VE 12.8 KULLANIYORUM HER FIRSATTA DENEMEDE BULUNUYORUM ama maalesef levrek takibi dahi göremedim...:( ?

7. ünsal koptur

ünsal koptur Üye

Persembe caka buralarda rover 98 su ustu ile baya levrek aldim kodu. G19 DGER FAVORIM USAMI puppy walker 7 cm kodu 570

8. goldboy52

goldboy52 Aktif Üye

Ustam nasıl havada ? nasıl suda? hangi zamanlarda kullandınızda levrek aldınız ? gece bulanık suda iş yaparmı ?
    Birde usamı nın hangi rengi?

9. ünsal koptur

ünsal koptur Üye

genelde gündüz durgun ve hafif dalgalı sularda aşırı bulanık olmayan sularda cok iş yaptı artık su altı rapala kullanasım gelmiyo en zevkli yanı balık takibini canlı canlı görüyon merada balık olup olmadığnı anlıyosun useme puppy walker 7 cm renk kodu 570 av deposunun sitesinde var ordan bakabilirsin rover 98 de güzel iş yapıyo

10. goldboy52

goldboy52 Aktif Üye

Peki son bir soru.. bu sahtenın aksıyonu nasıl..sen nasıl aksıyonla kullanıyosun?

11. goldboy52

goldboy52 Aktif Üye

Ünsal kardeşimö bir ara bu çaka daki meralarda buluşalım ? Çaka sahilidende yem ile yakaladıklarını duydum..sanırım yason civarında avlanıyosun ?