Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

su üstü ve silikonlarla yapılan güzel levrek avı videoları

zarg

Aktif Üye
Adı
Mustafa
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Avlak durumu, sahte boyu,renk,aksiyon,sarım hızı gibi bilgileri görsel olarak sunan güzel bir paylaşım, teşekkürler.

Horozbina

Daimi Üye
Adı
Bülent
Avlak durumu, sahte boyu,renk,aksiyon,sarım hızı gibi bilgileri görsel olarak sunan güzel bir paylaşım, teşekkürler.
Bu bilgi ikinci sırada kalır.
Önce kaynakları tüketilmemiş ülkelere gitmek gerekiyor.
Bizim de lüfermiz, palamutumuz var derseniz,
coğrayamız nedeniyle diğer ülkelerden gelenlerin göç yolu üzerinde olduğumuzdan bu balıklar mevsimsel olarak var olabiliyor.

zarg

Aktif Üye
Adı
Mustafa
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Bu bilgi ikinci sırada kalır.
Önce kaynakları tüketilmemiş ülkelere gitmek gerekiyor.
Bizim de lüfermiz, palamutumuz var derseniz,
coğrayamız nedeniyle diğer ülkelerden gelenlerin göç yolu üzerinde olduğumuzdan bu balıklar mevsimsel olarak var olabiliyor.

Kaynakları tüketilmemiş ülkelere gitmek bir çoğumuz için olanaksız ,bu durumda ülkemizde at-çek olayına gönül verenler ilgili video'dan bir çok şey öğrenebilir diye düşünüyorum.

Sevgi ve selamlar.

yekadam

Aktif Üye
Adı
Mert
aslında bişey ögrenmek deyilde ben bunalıma giriyorum yav bunları seyredince :D benim cok acil bir levrek yakalam gerek ruyalarıma giriyor resmen hayvan :D

Horozbina

Daimi Üye
Adı
Bülent
Kaynakları tüketilmemiş ülkelere gitmek bir çoğumuz için olanaksız ,bu durumda ülkemizde at-çek olayına gönül verenler ilgili video'dan bir çok şey öğrenebilir diye düşünüyorum.

Sevgi ve selamlar.
Kesinlikle dediğinde haklısın. Ben ne yazık ki türlü nedenlerle doğal yaşamın yok olduğunu, bizde denizlerin ise çöplük olarak kullanılmasına üzülerek, zamansız ve aşırı avlanma nedeniyle sularımızın kuruduğunu görerek bu yanıtı yazmıştım. Galiba biraz yanlış anlaşılmış.

yekadam, dü levreklerine en kısa sürede kavuşsun.

agartan

Moderatör
Yönetici
Adı
Şeref

Sevgi ve selamlar.
Kaynaklarımızı koruyalım, biz de böyle avlanabilelim demek gerekirdi bence..
O adamların stilinde avlanma imkanımız olmadığı için ne teknikleri, ne stilleri işimize yaramaz. Videoların tek güzelliği bizi hayallere daldırıp ah çektirmek..

zarg

Aktif Üye
Adı
Mustafa
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Kesinlikle dediğinde haklısın. Ben ne yazık ki türlü nedenlerle doğal yaşamın yok olduğunu, bizde denizlerin ise çöplük olarak kullanılmasına üzülerek, zamansız ve aşırı avlanma nedeniyle sularımızın kuruduğunu görerek bu yanıtı yazmıştım. Galiba biraz yanlış anlaşılmış.

yekadam, dü levreklerine en kısa sürede kavuşsun.

Aynı şeyleri düşünüyoruz, bu duruma hepimizin içi sızlıyor ve elden bir şey gelmiyor. Bizim gibi düşünenlerin sayısı çok az, böyle olunca bireysel çabalar yetersiz kalıyor.

Sevgi ve selamlarımla.

zarg

Aktif Üye
Adı
Mustafa
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Kaynaklarımızı koruyalım, biz de böyle avlanabilelim demek gerekirdi bence..
O adamların stilinde avlanma imkanımız olmadığı için ne teknikleri, ne stilleri işimize yaramaz. Videoların tek güzelliği bizi hayallere daldırıp ah çektirmek..
Keşke bizlerin iyi niyetli temennileri ile olay çözülse ,ama öyle olmuyor ve her geçen sene bir evvelki sene'yi aratıyor.
video'da silikon boyutu , renk, kullanılan jig-head, sarım hızı, verilen aksiyon, su dalga ve renk bilgileri..vs'yi işaret etmek istedim, ustalar için pek bir şey ifade etmesede ben benim gibi yeni başlayanlar için faydalı olacaktır diye düşünmekteyim.

Sevgi ve selamlar.