Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

SULTANS OF THE SEA

CAHİT ACUN

Daimi Üye
Adı
CAHİT ACUN
Yüce rabbim sana uzun yıllar sultanlarınla dans etmeyi nasip etsin Cahit ağabey, güzel avın için tebrik ve sunumun için teşekkür ederim :)

Devamı dileklerimle, her zaman rast gelsin...

"Yüce rabbim sana uzun yıllar sultanlarınla dans etmeyi nasip etsin Cahit ağabey,"

AMİN...Bundan daha güzel bir dilek düşünemiyorum.Sağ ol,Süleyman..

CAHİT ACUN

Daimi Üye
Adı
CAHİT ACUN
Cahit abi yine güzel bir av gerçekleştirmişsin teknelere ve kıyıdan bu kadar balık yakalanırmı diyenlere inat her daim rastgelsin abi :) bende yeni yeni bu ava başladım abi benide götürürmüsün ava götüremiyosanda özelden mesaj attım numaramı meranın koordinatlarını söylersen sevinirim :p ( emeğine sağlık abi )

Teşekkürler sevgili Mustafa.Sevgiler.Sağlıcakla kal ve kendine iyi bak..

Alperen59

Aktif Üye
Adı
tarık deruk
av maceralarının devamını bekliyoruz cahit abi rastgele

CAHİT ACUN

Daimi Üye
Adı
CAHİT ACUN
Cahit abi tebrikler. Lüferlere yine hadlerini bildirmişsiniz :)

Abi size birkaç sorum olacak.
Zoka avcılığında ne gibi yerleri tercih etmeliyiz? Derin su olmalımı? Boğazın birçok yeri zoka için uygun gibi durmuyor akıntılı yerlerdemi yoksa su olan yerlerdemi denemeliyiz?

Zokalı av,hem kıyıdan,hem de tekneden yapılabilir.Kıyıdan avda,akıntısı az olan yerler tercih edilmelidir.Derinlik olarak,10-15 metre sularda avlanabiliyorum.Bu sularda kullandığım zoka ağırlıklıkları4-5 gramı geçmez.Teknede ise akıntıya göre zoka ağırlaştırılır.

Kullandığım zoka ve hırsız...

Moderatör tarafında düzenlendi:

CAHİT ACUN

Daimi Üye
Adı
CAHİT ACUN
av maceralarının devamını bekliyoruz cahit abi rastgele

Bu aralar havaların ve deniz suyu sıcaklığının mevsim normallerinin üstüne çıkmasından dolayı,balık kesti.İnşallah akıp,gitmez.

Sana da rast gelsin.Avların bereketli olsun..

Aybata74

Daimi Üye
Adı
Gökhan Polat
Cahit amcam, vallahi raporlarına yetişemiyorum maşallahın var, çok güzel bir sezon geçirdin ve hala devam ediyorsun efsane avlarına, raporlarında hep son kareler off çektiriyor bana :) Ellerine sağlık...