Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

super maxim misina

Konu, 'Misinalar ve Çeşitleriyle Özelliklerine Genel Bakış' kısmında hayalet avcısı tarafından paylaşıldı.

1. hayalet avcısı

hayalet avcısı Aktif Üye

aramızda bu ürünü kullanan varmı acaba? levrek avı için fluocarbon misina arıyorum, daha önce bir forumda bu misinayı öven bir yazı okumuştum şimdi imisinaya ihtiyacım oldu ürünü buldum fakat üretici firma tarafından topsecret listeye alınıp çeker değerlerinin gizli tutulduğundan bahsediyo ürünü bulduğum site, bu yüzden kararsız kaldım almak konusunda, bilgisi olan arkadaşlar varsa yardımlarınızı bekliyorum

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. KalamA

KalamA Daimi Üye

Burak Bey merhabalar. Spine yeni gönül verenlerden olarak ben de çok merak ediyorum bu misinayı. Kopmaması ile ün yapmış resmen. İp misina kullanan birçok kişiye ipi bıraktıran misina diye duyuyorum hep. İzmir'de bulamadım, çok da deliler gibi aramadım aslında :) Eğer dedikleri gibi mukavemeti öyle ''top secret'' yazacak kadar falan iyiyse ben de denemeyi çok istiyorum. Yedek kafada bulunması çok iyi olur diye düşünüyorum. Lakin hangi avlarda hangi kalınlık tercih edilmeli kullananlar yazacaktır diye umuyorum. Bir de sanıyorum bu misinanın 1 dezavantajı sadece 100 metre olarak üretiliyor olması...

hayalet avcısı bunu beğendi.
  4. çamlıbahçedenahmet

çamlıbahçedenahmet Daimi Üye

can kardeşim bende çok merak ediyorum bu misinayı

5. KalamA

KalamA Daimi Üye

Ahmet ağabey, bir süre önce levrek ustası spinci bir arkadaşıma ip misinaların pahalılığından dert yandım. Bana supermaxım misina var dedi, o çıktığından bu yana ip kullanmam ben dedi, çok memnunum, ihtiyaçlarımı layığıyla karşılıyor falan dedi. Fiyatı da internetten gördüğüm kadarıyla gayet uygun. Şunun 300-500 metreliğini de yapsalar diyorum ahhhh :) Kullanan arkadaşlar daha net bilgiler yazacaklardır umuyorum...

6. hayalet avcısı

hayalet avcısı Aktif Üye

can bey yorumlarınız bana doğru ürün üzerinde olduğumu hissttirdi,ürün 100 metre olarak satılıyor fakat 2 adet seçtiğinizde 200 mt oluyor yani düğüm yapma ihtiyacı olmadan 1000 metreye kadar seçeneğiniz var

7. KalamA

KalamA Daimi Üye

Eğer öyle ise çok güzel :) Spin makinalarım haricinde surf makinalarımın da yedek kafalarına düşünebilirim o zaman. Konu görülüp okundukça eminim kafamızdaki soru işaretlerini silecek yorumlar gelecektir. Takipteyim...

8. hayalet avcısı

hayalet avcısı Aktif Üye

özür dilerim ürünü tekrar inceledim konuyu yanlış anlamışım kalınlığı ek seçeneklerden seçebiliyormuşuz,ürünü üstüste konmuş fotoğrafını görünce yıllar önce aldığım oskar misina gibi almışım ürün yorumunu:(

9. KalamA

KalamA Daimi Üye

Estafurullah ne özrü :) Bu ürünün konusu forumumuzda çoktan açılmış olmalıydı aslında. Bu günden sonra okuyacaklara rehber niteliği taşıyacaktır. Bu bağlamda size teşekkür ederim Ve umuyorum yanlış anladığınızı söylediğiniz şeyi doğru anlamışsınızdır da 100'ün katları şeklinde düğümsüz alabiliyoruzdur bu misinayı. Takipteyim :eek: :)

10. hayalet avcısı

hayalet avcısı Aktif Üye

bende merakla bekliyorum, inşallah kullananlar konuya ilgisiz kalmazlar

11. çamlıbahçedenahmet

çamlıbahçedenahmet Daimi Üye

ben kullanmadım ve çevremde görmedim bu misinayı, bende merak ediyorum takipteyim