Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

sürek avı

keyfmustafa

Aktif Üye
Adı
Mustafa KEYF
Balık mevsiminin geldiği bu günleri boş geçirmemek üzere eş dost arkadaşlarımla ölü balık sırtısı denemelerimizden kısmetimize gelen güzelleri sizlerle paylaşmak istedim. Bot ile sırtı çekerken en az iki bazen üç kişi olduğumuzdan dolayı limit vb. gereksiz saçmalıklarla mülakaşa yaratmaya çalışmazsanız sevinirim.Av esnasında neler hissettiniz gibi anlatımlar bana pek heyecan vermediği için kısa öz paylaşmayı daha yerinde buluyorum.

29 Nisan 2012 sabah suyu
2500, 3500 gr

04 Mayıs 2012 sabah suyu
2650, 2250, 2000 gr

06 Mayıs 2012 sabah suyu
5071 gr gelen bu yakışıklı rekora kendini yazdırdı. diğer ikisi 3 kg civarı geldi.

06 Mayıs 2012 akşam suyu
ikisi de 4 kg geldi.

07 Mayıs 2012 sabah suyu
Soldan sağa 1750, 2750, 5800, 5700, 4000, 2250, 1250 gr

Adı
Şenol ÖZTÜRK
Balık mevsiminin geldiği bu günleri boş geçirmemek üzere eş dost arkadaşlarımla ölü balık sırtısı denemelerimizden kısmetimize gelen güzelleri sizlerle paylaşmak istedim. Bot ile sırtı çekerken en az iki bazen üç kişi olduğumuzdan dolayı limit vb. gereksiz saçmalıklarla mülakaşa yaratmaya çalışmazsanız sevinirim.Av esnasında neler hissettiniz gibi anlatımlar bana pek heyecan vermediği için kısa öz paylaşmayı daha yerinde buluyorum.

07 Mayıs 2012 sabah suyu
Soldan sağa 1750, 2750, 5800, 5700, 4000, 2250, 1250 gr]
Size saçmalık gibi gelen sirküler limitleri bizlerin ve gelecekteki evlatlarımızında balık yakalayabilmesi ve bu güzellikleri görmesi açısından düzenlenmiştir. Belli ki siz bunlara pek aldırış etmiyorsunuz. Zira 07 mayıs günü yaptığınız av 4 kişilik limiti bile aşmıştır.
Ayrıca raporunuzda onu bunu anlatmayı sevemem demişsiniz ama burada rapor yazarak paylaşımı benimsemiş insanlardan övgü bekliyorsunuz.
Sizi şapkanızı önünüze koyarak düşünmeye davet ediyorum.
Göstereceğiniz erdemide sabırsızlıkla bekliyorum. Kolay gelsin.

Admin ve Moderatör arkadaşların konuya gerekli ehemmiyeti göstereceklerini tahmin ediyorum.

keyfmustafa

Aktif Üye
Adı
Mustafa KEYF
Size saçmalık gibi gelen sirküler limitleri bizlerin ve gelecekteki evlatlarımızında balık yakalayabilmesi ve bu güzellikleri görmesi açısından düzenlenmiştir. Belli ki siz bunlara pek aldırış etmiyorsunuz. Zira 07 mayıs günü yaptığınız av 4 kişilik limiti bile aşmıştır.
Ayrıca raporunuzda onu bunu anlatmayı sevemem demişsiniz ama burada rapor yazarak paylaşımı benimsemiş insanlardan övgü bekliyorsunuz.

Admin ve Moderatör arkadaşların konuya gerekli ehemmiyeti göstereceklerini tahmin ediyorum.

https://www.baliksevdam.com/forum/2...urunleri-avciligini-duzenleyen-teblig-16.html

Linke tıklayıp sirküleri okumanızı ve buna göre yorum yapmanızı tavsiye ederim. Çizelge 7 ' de limitlerle ilgili bilgi edinebilirsiniz.

Adı
Şenol ÖZTÜRK

Adet cinsini kg olarak görmüşüm özür dilerim. Avınızı üç kişi yaptığınızı düşünerek sirkülere uygun olduğunu söyleyebilirim. Uyarınız için teşekkürler.

Ancak diğer düşüncelerim herhangi bir değişiklik yok. İyi günler dilerim.

SUNAY GÜNGÖR

Aktif Üye
Adı
SUNAY GÜNGÖR
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Tebrik ederim arkadaşım, özellikle kofanalara imrendim doğrusu.

m1976k

Aktif Üye
Adı
murat keleş
bravo güzel av olmuş haddi zatında limitler elbette önemli fakat şuda göz ardı edilmemeli defalarca balığa gidip çok kereler boş döndüğümüz aşikar ayın yılın başında balığı bulmuşuz biraz limitleri aşmanın bir sakıncası olmadığını düşünüyorum . Ama raporu detaylandırmanızı isterdim...

öncü

Aktif Üye
Adı
Ömer ÖNCÜ
tebrikler güzel bir av olmuş.

balıkçıı

Daimi Üye
Adı
mustafa aras
Kan Grubu
O Rh Negatif
hey maşşalah harika balıklar rast gelsin

murat48

Aktif Üye
Adı
murat
Uzun uzadıya yazmak istemiyorum demişsiniz.
Forumda da belirtildiği üzere , forum açmanın diğer üyelere de faydası olması açısından önemlidir.
Kullanılan takım, derinlik, yem, gibi unsurları da belirtseyidiniz herkese fikir vermiş olacaktı.

Uzun uzadıya yazmak istemiyorum demişsiniz.
O zaman üstadlarda buradan raporlarını gereksiz yere mi paylaşıyorlar.

Özür diliyorum ama sizinki rapordan öte boy gösterisi olmuş .
Sizi mütevaziliğe davet ediyorum ki , üstadlarımıza ve büyüklerimize bilhassa saygısızlık olmasın.

Tahmin ediyorum ki 260 okuyan arasından 8 kişi bu sebeple yorum yazmış ve diğer kişilerde sizi incitmemek için yorumda bulunmamışlardır.

Saygılarımla.

lost_zombie

Daimi Üye
Adı
Nejat BİLECEN
Kan Grubu
A Rh Negatif
Mustafa harika avlar yapmışsın ve yapıyorsun resimler çok keyif verici.
Burda anlamadığım belirttiğin halde limitti bilmemneydi diye zorlamalar
Rapor yazmaktan hoşlanmıyorum demene rağmen rapor sorgulamak gereksiz bence.
Her yiğidin yoğurdu ayrı, yiyiş tarzı ayrı avlarının devamını dilerim, bizi bu güzel resimlerden mahrum bırakma rasgele.