Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Surf atış parmak bırakma hakkında yardım lütfen.

Konu, 'Kıyıdan Balık Avcılığı ve Uygulamalı Teknikleri' kısmında gsozata tarafından paylaşıldı.

1. gsozata

gsozata Aktif Üye

Arkadaşlar değerli yardımlarınız için teşekkürler. Yavaş yavaş ısınmaya başlıyorum. Her gün en az üç dört defa takım koparırken bugün bir kez kopardım.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Kubilay Yalçın bunu beğendi.
  2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. shimano

shimano Daimi Üye

Aşagıdaki vıdeoda bogazın uzak atıs konusunda tecrubelı kenan arkadasımızın atısı kenan cıft parmak eldıven ıle atıs yapar genelde herkez tek parmak ıle atıs yapar fakat kenan mısınayı dahı ıyı tutmak ıcın cıft parmak kullanarak atısı yapıyor bu sekılde daha rahat atıs yapıyorum dıyor cıft parmak dedıgım ısaret parmagı ıle orta parmak bu ıkı parmagını mısına ıle tutuyor ve atısı oyle yapıyor.ben bır kac kez denedım bu sekılde atıs yapmayı beceremedım :) tek parmak ıle daha rahat atıs yapıyorum bu arada cıft parmak ıle atıs yapan bogazda sadece kenan galıba onun harıcınde cıft parmak ıle atıs yapanı henuz sahıt olmadım .
    atıs yaparken ben mısınayı bırıncı bogum dedıgım yerden tutarak atıs yapıyorum 1 bogum dedıgım ısaret parmagın et olan kısımı bazı arkadaslar ıse ısaret parmagının eklem yerı dedıgımız yere mısınayı yerlestırıyor ve o sekılde atısı yapıyor ben eklem yerıne koyarak guzel atıs yapamıyorum mesela cunkı oraya koydugum zaman mısına cıkıs yaparken eldıvene carpıyor bu yuzden o sekılde rahat atıs yapamıyorum .

asagıdakı vıdeoda benım atısım bu atıs teknıgı ılede cok kamıs kırdım yanlız basdan dıyım :) arkadaslarında dedıgı gıbı ava baslamadan once yada sessız sakın bır yerde sureklı atıs yaparsan goruceksın zamanla dahada guzel atıslar yapıcaksın. herdaım rast gelsin.