Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Surf casting

Konu, 'Makineler, Olta Makaraları Özellikleriyle Açıklamaları' kısmında ErdoganDogruer tarafından paylaşıldı.

1. ErdoganDogruer

ErdoganDogruer Üye

Arkadaşlar merhaba 300 ile 500 TL arası bir surf casting makinesi almam lazım önerilerinize ihtiyacım var.

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. Nut

Nut Aktif Üye

4. ErdoganDogruer

ErdoganDogruer Üye

Teşekkür ederim inceliyorum

5. Hasan genc

Hasan genc Aktif Üye

Erdoğan by sizin oralarda beklemeli yemlide lazım olan ip örgü misina kanımca ve buna uygun makina da capraz sıralı sarım yapan teknolijiye sahip makinalar olmalı daiwa veya shimano derim en hesaplısı da daiwa croscast s tabi okuma gibi garanti vs yok bunda rastgele .
    DAIWA Crosscast S 5000 Olta Makinesi | avfoni.com

6. enesdurma

enesdurma Aktif Üye

Bu makinalar icinde bana kalirsa ryobi 1. Sirayi alir.Okumalar parca sikintisi olmamasina ragmen bana pek sicak gelmiyor(genelde atki telleri sikintili oluyor). Unutmadan bence eski seri shimano spherosa bak surf makinesi degil ama cok saglam bir makinadir, arkadasima aldik tas gibi bogazda 225 gram attik cillop gibi cekiyor.

ErdoganDogruer bunu beğendi.
  7. ErdoganDogruer

ErdoganDogruer Üye

Doğru diyorsunuz Hasan bey aklımda şu anda biraz netleşen Okuma Trio Surf TXSU 60 var değerlendiriyorum bakalim

8. yawruaslan

yawruaslan Aktif Üye

Ryobi proskyer kullanmadim ama onerilmis kafa yapisi surf tarzi ve devri dusuk bogaz icin uygun gibi kullananlar onerirse yurtdisindan yari fiyatina alabilirsiniz 200-250 tl arasi

enesdurma bunu beğendi.
  9. Hasan genc

Hasan genc Aktif Üye

10. nebulam

nebulam Aktif Üye

500 TLye kadar olan klasmanda tek önerilecek makine var bence Daiwa Emblem Pro 6000A.

Referansları büyük ustalardanda mevcuttur. Duayenleride şaşırtmış bir makinedir (yurtiçi ve dışı), bu fiyat klasmanında. Ülkemizde tanınmamaktadır, ithalatçılar getirtmediği için.

Benimde açmış olduğum konusu bulunmaktadır.

11. shimano

shimano Daimi Üye

Daiwa Emblem Pro 6000A makınayı hep merak etmısımdır bır turda 102 cm sarımı cok cok ıyı hem palamuta hemde cınekopa ıdeal bır tur sayısı lakın bu kadar hızlı tur olunca devırde kayıp olurmu ısde orasını cok merak edıyorum bu urune benzer yukının surf makınası var bogazda deneme fırsatımız oldu oda sanırım 100 kusuratlı bır sarımı vardı galıba sımdı tam hatırlayamadım oyle bırsey olması lazım 200 gr kursunu bos haldeyken kıyıya almaya calısırken resmen mucadele ettık makına ıle ınanılmaz zorlandı makına aynı durum acaba Daiwa Emblem Pro 6000A olurmu ? 200 gr ıle 250 gr arası kursunlarda makına kol sarımı nasıl akıntıda verdıgı performansı cok merak edıyorum acıkcası ??