Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

SURF KAMIŞ,MAKİNE VE OLTA TAKIMI ÖNERİLERİ

Konu, 'Olta Takımları ve Olta Çeşitlerine Genel Bakış' kısmında hkultra1219 tarafından paylaşıldı.

1. hkultra1219

hkultra1219 Yeni Üye

:harika:ARKADAŞLAR,BEN BU SİTEYE ÜYE OLALI 1 HAFTA OLMADI..ÖNCELİKLE HERKESE RASTGELE DİYEREK SÖZLERİME BAŞLIYORUM...BU AYLARDA KIYIDAN BALIK TUTMAK İÇİN(LÜFER,ÇİNEKOP,İSTAVRİT,LEVREK V.S) SURF KAMIŞI,MAKİNE VE OLTA TAKIMI ÖNERİLERİ OLAN ARKADAŞLAR BANA YARDIMCI OLSUN LÜTFEN..BÜTÇEM DAHA ÖNCELERİ BELİRTTİĞİM GİBİ 150-200 TL DİR.... TEŞEKKÜRLER.

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. hkultra1219

hkultra1219 Yeni Üye

ARKADAŞLAR,BEN BU SİTEYE ÜYE OLALI 1 HAFTA OLMADI..ÖNCELİKLE HERKESE RASTGELE DİYEREK SÖZLERİME BAŞLIYORUM...BU AYLARDA KIYIDAN BALIK TUTMAK İÇİN(LÜFER,ÇİNEKOP,İSTAVRİT,LEVREK V.S) SURF KAMIŞI,MAKİNE VE OLTA TAKIMI ÖNERİLERİ OLAN ARKADAŞLAR BANA YARDIMCI OLSUN LÜTFEN..BÜTÇEM DAHA ÖNCELERİ BELİRTTİĞİM GİBİ 150-200 TL DİR.... TEŞEKKÜRLER.

4. agartan

agartan Moderatör Yönetici

Hoşgeldin Hüseyin
    Belki de arkadaşlarımız "bağırarak anlatma" anlamına gelen büyük harflerle yazdığın için ilgilenmemişlerdir.

Sen nerede avlanıyorsun, ya da avlanacaksın.
    Maalesef bir olta takımı alıp onunla da her balığı yakalama şansımız yok maalesef.
    Avlanmanın çeşitli yol ve yöntemleri var.
    Boğazda başka, köprüde başka, Bostancı Kartal ve Sarayburnu Bakırköy arası sahillerde başka, Ege kıyılarında, Çanakkale'de başka..

5. hkultra1219

hkultra1219 Yeni Üye

üsküdar sahilinde ve galata köprüsü üzerinde düşünüyorum