Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Surf kamış önerebilecek ustalarım burada mı ?

Konu, 'Kamışlar, Kamış Çeşitleri ve Özellikleri' kısmında mahmilik tarafından paylaşıldı.

1. mahmilik

mahmilik Yeni Üye

merhaba bogazda kullanıma uygun yani 200 gram atabilecek 200-220 grama kadar cıkabilecek bir kamış arıyorum kamışın 3 parçalı olmasını istiyorum ve yumuşak bir kamış olmasını istemiyorum rapala ile kullanacagım yani bu arada bütcem maksimum 300 lira ve 300 liraya kadar olan tavsiyelerinizi bekliyorum hem 0 kamış hem 2. el kamış olabilir yani atıyorum sıfır fiyatı 500 liradır ama 2.elini 300e bulabilme şansım olan önerilerde olabilir ama gönlüm 0 kamıştan yana aklımda bir kaç marka model var ama birde siz abilerime kardeşlerime ustalarıma sorayım dedim

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. Erol 61

Erol 61 Daimi Üye

Kardeşim o paralara 200 225 gr atıcak kamış okuma salina var ki oda nekadar atar bilemem başkada yok he var ama yok uğraşır durursun orası kırıldı burası kırıldı halkası fincanı sonrada dersin bunla uğraşamıyacağım ben kendime iyi bir kamış alayım balıkda tutuyorum dersin bence 500 çık 600 iyi bi kamış al rahat et sıkıntı çekeceğine

4. Erol 61

Erol 61 Daimi Üye

Kardeşim o paralara 200 225 gr atıcak kamış okuma salina var ki oda nekadar atar bilemem başkada yok he var ama yok uğraşır durursun orası kırıldı burası kırıldı halkası fincanı sonrada dersin bunla uğraşamıyacağım ben kendime iyi bir kamış alayım balıkda tutuyorum dersin bence 500 çık 600 iyi bi kamış al rahat et sıkıntı çekeceğine

5. balıkoltası

balıkoltası Daimi Üye

Okuma salina 3 parça...

coner bunu beğendi.
  6. Erol 61

Erol 61 Daimi Üye

He bide şu var yuki taylor serisinden taura diye bi kamış var kimse bilmez ben 1 yıldır kullanıyorum aslında yedek kamış diye almıştım ama okuma makariya dan daha iyi geldiği için hasta oldum kamışa onu kullanıyorum boğazda turuncu renk kim görse nasıl bi kamışmış bu diyip bakayım diyo eline alıp atan şoka giriyo hibrit uçlu bi kamış nasıl sen öyle 225 gr atarken kırılmıyor diyo hatta sitede serkan abi var ona verdim geçen bayıldı oda aldı yani öyle söyleyim

7. Erol 61

Erol 61 Daimi Üye

Bak birol abimizde salina dedi birol abi salina 200 gr nekadar atar acaba

8. mahmilik

mahmilik Yeni Üye

yorumlar için teşekkürler ama 500-600 civarlarına çıkma şansım yok maximum 300 verebilirim

9. mahmilik

mahmilik Yeni Üye

bu kamışı araştırdım fiyatı uygun gayet ama nekadar dayanıklı bilmiyorum okuma trio rex parçalı kamışları var nasıl acaba bilginiz varmı ?

10. Erol 61

Erol 61 Daimi Üye

Kardeşim salina 3 parça başka kamış yok unut dayanır dayanır bana dayandıysa sen kıramassın En iyi o kamış bide yuki taura var al birini huzura er

11. Erol 61

Erol 61 Daimi Üye

Kardeşim salina 3 parça başka kamış yok unut dayanır dayanır bana dayandıysa sen kıramassın En iyi o kamış bide yuki taura var al birini huzura er