Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Surf kamış önerebilecek ustalarım burada mı ?

B

BS Okuru

Misafir
3 parca okuma trio (beyaz) sizin icin en mantikli görünen sahsi fikrim ayrica salina 3 parca kamis fiyatina göre cok basarili bir kamis zamanla (2-3 yil) esneme yapiyormus ama o fiyata alinabilecek en ekonomik kqmis diyebilirim. Beyaz 3 parca okuma trio bir segment daha iyidir kanimca tercih sizin( teleskobik olanini almayin derim ama)

mahmilik

Yeni Üye
3 parca okuma trio (beyaz) sizin icin en mantikli görünen sahsi fikrim ayrica salina 3 parca kamis fiyatina göre cok basarili bir kamis zamanla (2-3 yil) esneme yapiyormus ama o fiyata alinabilecek en ekonomik kqmis diyebilirim. Beyaz 3 parca okuma trio bir segment daha iyidir kanimca tercih sizin( teleskobik olanini almayin derim ama)
teşekkür derim yorumunuz için ben zaten 2 sene kullanacagımı sanmıyorum aldıgım kamısı daha sonra daha iyisini alacagım heralde 1-1.5 sene anca kullanırım bu acemiligimi iyice atana kadar demekki salina 3 parca benim işimi hem ekonomik hemde saglamlıgıyla fazlasıyla görecektir

Skunet

Aktif Üye
Adı
Metin
Kolay gelsin.
Fiyat olarak 300 tl civarı demişsiniz zamanında kullandığım memnun kaldığım bir kamışı önermek isterim.
SHIMANO VENGEANCE SURF 425BX-I işini hayli hayli görecektir.

Ekli dosyalar

γavuz

Daimi Üye
Adı
yavuz
200 tl fiyat aralıgında trdeki 3 parçalı en iyi kamış salina.. lakin shimano vengeance var 4.25 boy,atarı 225 grm sağlam kamıştır orta settir..

γavuz

Daimi Üye
Adı
yavuz
acemiligini 3 parçalıda atma :D salina iyi kamış allah için tek dez avantajı narindir biraz kırarsın bir tarafını

mahmilik

Yeni Üye
şimdi 175 lira salinaya vermekmi mantıklı 280 lira trio rex parçalıya mı ?

lufermania

Daimi Üye
Adı
Uğur
@Erol 61, Erol bundan sonra sana altın kaplama Erol diyeceğim o zaman :)
Cumartesi günü bende vardı, söyleseydin gösterirdim.
Bak mesela sendeki Yuki de kaliteli bir Low Rider ama Fuji değil, çünkü Fuji yazmıyor.
Üzerindeki yazı kabartma, yani kimse taklit etmek için uğraşmaz.
Zaten Makaira nın pahalı olmasının sebebi de bu, KWAG Fuji, 100-120 lira sırf fincanların parası zaten.
Niye paslanıyor o zaman dersen, avdan sonra eve gidince yıkamaz adam paslanır. Tuzlu su bu, bi yere kadar dayanır, sonra mecbur paslanacak.

Balıkoltası

Daimi Üye
Kan Grubu
B Rh Pozitif
@Erol 61, Erol bundan sonra sana altın kaplama Erol diyeceğim o zaman :)
Cumartesi günü bende vardı, söyleseydin gösterirdim.
Bak mesela sendeki Yuki de kaliteli bir Low Rider ama Fuji değil, çünkü Fuji yazmıyor.
Üzerindeki yazı kabartma, yani kimse taklit etmek için uğraşmaz.
Zaten Makaira nın pahalı olmasının sebebi de bu, KWAG Fuji, 100-120 lira sırf fincanların parası zaten.
Niye paslanıyor o zaman dersen, avdan sonra eve gidince yıkamaz adam paslanır. Tuzlu su bu, bi yere kadar dayanır, sonra mecbur paslanacak.
KWAG'lar asla paslanmaz :) Tuzlu suda bekletilmediği suretçe.