Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Surf kamiş önerisi

Konu, 'Kamışlar, Kamış Çeşitleri ve Özellikleri' kısmında büyükçolpan tarafından paylaşıldı.

1. büyükçolpan

büyükçolpan Aktif Üye

Arkadaslar merhaba sizden ricam bana aksıyonu çok sert olmayan 150 tl civarı maksimum atarı 200 gr dan az olmayan sihimano marka bi surf kamış önerebilirmisiniz cinekop türündeki avlarda kullanmak amacı ile.

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. agartan

agartan Moderatör Yönetici

Bu tarife Alivio cx uyar Shimanoda

4. Surffishing

Surffishing Daimi Üye

Bütçe ve markaya bakıldığında çokfazla seçenek bulmak zor.Belki alivio işinizi görebilir.:)

5. büyükçolpan

büyükçolpan Aktif Üye

Shımınao titanos 5500 sxa marka bı makıne alıyorum yarın bu makıne ıle kombıne olması acısından sıhımano dıye bı not düstüm yazıma sizin daha baska marka bı önerınız varsa memnun olurum

6. BALIK

BALIK Yeni Üye

Merhaba... Ben yaklaşık bir senedir LINEAEFFE S-CURVE SURF KAMIŞ 4.50 kullanıyorum.Gayet memnunum 200 gr kurşunu denedim banamısın demedi...Ayrıca kamış ucu cok hassas en ufak vuruşları bile hissettiriyor...150 tl'lik bütçeye uygundur.Tavsiye ederim...Tabiki iyi bir surf makine ile...Saygılar...

7. red baron

red baron Aktif Üye

OCEAN GOLD FİSH öneririm dağ,taş,kar buz dinlemez,başkası yalan:)tabii kendi adıma başkasının fikirlerine de saygılı olmak gerek tabii kii.

8. cogito74

cogito74 Aktif Üye

shimanoda o fiyat aralıgında ustaların önerdigi gibi alivio var. yanlız eğer çinekop beklemeli atacaksanız o zaman ucu daha hassas olsun derseniz vengeance var.170 gr atarı var. ben 150 gr kursun kullandım gayet rahat atıyor. bir yıldır kullanıyorum. ucu esnek ve hassas bir kamış. tavsiye edebilirim.

9. büyükçolpan

büyükçolpan Aktif Üye

gosterdıgınız ilgiden dolayı tesekkurler sihimano vengeance nasıl bı kamıştır ben daha önce hiç duymadım yada alıvıo mu vegenance mı hangısını tercihj etmelıyım