Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

SURF KAMIŞ TAVSİYESİ -DAM - LINEAEFFE

Konu, 'Kamışlar, Kamış Çeşitleri ve Özellikleri' kısmında sunucum tarafından paylaşıldı.

1. sunucum

sunucum Yeni Üye

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. alperfazli

alperfazli Yeni Üye

ben de bu aralar bir surf kamışı arıyorum lineaeffe konusunda tereddütlerim var kullanan ustalarımız görüşlerini paylaşırsa bilgilenmiş oluruz.

4. scorpion26

scorpion26 Daimi Üye

Valla DAM güzel bir marka. Bende spin kamışı var ve çok memnunum. Fakat önerdiğiniz model baya ağır gözüküyor. Ben de bu aralar surf bir kamış bakınıyorum. Benimde gözüme çarpan lineaeffden sea master ve Effe Goliath kamış. Ama maalesef bu kamışlara buradan pek yorum çıkmıyor.

5. yersel907

yersel907 Aktif Üye

Herkese tunaydın lar arkadaşlar sizlere dilim donduğu kadarıyla yardımcı olayım lıneaffeler güzel kalmışlar bende kullanıyorum 3 adet elimde mevcut surrfe yeni başlayanlar ve yemli kullanımda bir ust segments geçmeden önce kullanabileceğiniz bir kamış uzerindeki değerlerden % 20 daha düşük atarlıdırlar eger alma gücünüz sınırlı degilse benim yeni kullanmaya basladı gol shımano alvio lu tavsiye ederim 210 tl fiyatıvar yanlış hatırlamıyorsam ben cok keyif aldım bu kamış dan tavsiye ederim lıneffalar biraz zayıf bu arada ama dedigim gibi ilk baslangic kırılsada cizilsede içiniz gitmez herkese bol trofeler

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6. sunucum

sunucum Yeni Üye

yorumlar için teşekkür dam kamışı kullanan yok sanırım

7. ilişken

ilişken Aktif Üye

Merhabalar ben size kudos 4.20 200 grmli kamisi tavsiye ederim hem hafif hemde guclu bir kamistir...