Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

surf kamış yardım...

Konu, 'Kamışlar, Kamış Çeşitleri ve Özellikleri' kısmında skrillex10 tarafından paylaşıldı.

1. skrillex10

skrillex10 Yeni Üye

öncelikle herkese selamlar.. yaklaşık üç aydır forum kurdu halinde dolaşıyorum. lineaeffe gladstone surf kamış arıyorum. aslında buldum ama türkiyede olmayan bir model çıktı illede o olsun değil ama gönül bir kere kaydı ona doğru.. ebayda şu an 125 eurodan satışta acaba bildiğiniz bir yer getirebilir mi?? şu anki bütçem 300 tl civarında.. eğer bu olmaz ise beklemeli avda 150 200gr krşunu tabir-i caizse abanarak atabilecek kamış tavsiyesi istiyorum şimdiden teşekkürler...

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. Selçuk KAYA

Selçuk KAYA Kıdemli Üye

Öncelikle merhaba o ürün türkiyeye gelen bir model değil türkiye Distribütörü o ürünü getirmiyor yanlışda bilmiyorsam eğer ürünün devamı yok galiba yani üretimde değil ebaydan getirte bilirsin tabikide ama nekadar istediğin doğrultuda gelir bilmem ben senin yerinde olsam başka kamışlara bakardım.

4. KayaBalığıKaya

KayaBalığıKaya Daimi Üye

Yurtdışından getirtmeye çalışırsan çok ciddi shipping ücreti verirsin. O kadar para vereceğine Türkiye de satılan çok güzel modeller var. Onlara da bak derim.

5. Bulent

Bulent Üye

benim nacizane yine Linaeeffe nin S-FLEX curve serisi. çok güzel bir kamış.

Ama test edilmiş bişi istersen Linaeeffe nin Turna fresh 4,20 sini kullanıyorum 3 senedir. Çok güzel bir kamış. Tavsiye edebilirim.

6. KayaBalığıKaya

KayaBalığıKaya Daimi Üye

Bu arada hangi şehirde yaşıyorsunuz bilemiyorum ama bir kamış alırken dikkat edeceğiniz bir hususta kamışın sağır olup olmaması. Eğer balığı çekerken maksimum keyif almak istiyorsanız alacağınız kamışın sağır olup olmadığını da araştırın der, iyi günler dilerim.

7. skrillex10

skrillex10 Yeni Üye

balıkesir'de yaşıyorum. ama ava daha çok altınoluk asos veya çanakkaleye gidiyorum.