Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Surf makina arıyorum

Konu, 'Sıcak Fırsatlar ve İkinci El' kısmında rapala17 tarafından paylaşıldı.

1. rapala17

rapala17 Aktif Üye

Arkadaşlar herkese merhaba.önümüzdeki sezona hazırlık amacıyla kıyıdan uzak atışlar için 1 adet surf makina almak istiyorum.tavsiyelerinizi bekliyorum.ayrıca spro incognito965-975 modeli hoşuma gitti, kullanan varsa yorumlarınızı bekliyorum.herkese şimdiden teşekkürler. Temiz ikinci elde olsa alabilirim.illa ki sıfır makina diye bir kıstasım yok.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 5 Temmuz 2014
  2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. Coşkun meray

Coşkun meray Aktif Üye

Surf makine var surf makine var:))

200 tl den 2500 tl ye kadar.Siz en iyi verebileceğiniz rakamı belirtin onun üstünden marka ve modeller konuşulsun.

4. bilgin09

bilgin09 Üye

Sevgili dostum O bahsettiğin SPRO 975 INCOGNİTO 8+1 BB DEN BENDE VAR. BEN 2. EL OLARAK ÇOK DA EKONOMİK BULMAYI BAŞARDIM.AMA ÇOK UZUN SÜRE BÜTÜN FORUMLARI YORUMLARI VE BU İŞLE ALAKALI TÜM SİTELERİ GEZDİM.MAKİNADAN ÇOK MEMNUNUM.HATTA BU MAKİNAYA YEDEK KAFA DA ARIYORUM.ÖNCE TEKNEDE KULLANDIM AMA ASIL SAHİLDEN BEKLEMELİ AVDA ÇOK DAHA MEMNUN KALDIM.YEDEK KAFAYI DA İP İLE TEKNEDEN KULLANMAK İÇİN ARIYORUM.ASLINDA PİYASADA ÇOK MAKİNA VAR.TABİİ Kİ FİYATLARDA ÇOK FARKLI.3000 TL YE DAIWA SHIMANO MAKİNALAR VAR.
    BEN ŞUNU GÖZLEMLEDİM MAKİNA GRAMAJ OLARAK BİRAZ AĞIR.BEN BOĞAZDA AVLANAN ARKADAŞLAR GİBİ SÜREKLİ AT ÇEK YAPMIYORUM.SÜREKLİ AT ÇEK YAPACAKSANIZ BU MAKİNA KOLUNUZU YORULABİLİR.AMA YEMLİ BEKLEMELİ AV İÇİN UZAĞA ATMAYI PLANLIYORSANIZ ÇOK İYİ.BENİM TAVSİYEM BOYUNUZA DA BAĞLI OLARAK 3.90 YADA 4.20 SURF BİR KAMIŞ DA ALIRSANIZ VE ATIŞ KONUSUNDA İNTERNETTE VAR ATIŞ TEKNİĞİ ÇALIŞIRSANIZ SÜPER OLUR.BEN ÇOK ÇALIŞMADIM AMA 100 GR KURŞUNLA 88 METREYE KADAR BU MAKİNA VE 3.90 LIK LİNEAEFFE MAXXCAST SURF KAMIŞLA ATIŞLAR YAPABİLİYORUM.
    BU ARADA FİYAT OLARAK DA BU MARKA OLDUKÇA İYİ. MAKİNANIN YENİSİ YAKLAŞIK 250-300 TL .ARALIĞINDA.YİNE SORMAK İSTEDİĞİN BİRŞEY OLURSA YAZABİLİRSİN.ŞİMDİDEN HAYIRLI OLSUN

5. rapala17

rapala17 Aktif Üye

Değerli yorumlarınız için teşekkür ederim.benim 3.90 ve 4.20 lineaeffe olmak üzere 2 adet surf kamışım var. zaten Altunoluk-babakale gibi kıyıdan yemli çupra avlarında kulllanmak istiyorum bu surf makinayı,ağırlığı çok fazla sorun olmaz.benim için uzağa atış ve çekme kuvveti önemli.spro incognito 975 modelini tavsiye üzerine soruşturuyorum.bütçem 200-300 tl arası.

6. rapala17

rapala17 Aktif Üye

Bütçem 200-300 tl arası olacak.

7. Coşkun meray

Coşkun meray Aktif Üye

8. KalamA

KalamA Daimi Üye

Benim nacizane önerim öncelikle Penn Affinity olacaktır. Bütçenizi aşıyor lakin tank gibi bir makine. Temiz 2. eli bütçeniz dahilinde bulunabilir belki. Bir altı olarak da yine Penn Surf Blaster güzel bir makinedir Allah gönlünüze göre versin...

Surf Casting ve hakan4117 bunu beğendi.
  9. KalamA

KalamA Daimi Üye

hakan4117 bunu beğendi.
  10. rapala17

rapala17 Aktif Üye

11. rapala17

rapala17 Aktif Üye

Sağolasın Can.penn affinity 7000 i.bir inceleyeyim, bütçeyi biraz zorlayalımbakalım.penn markasının çok iyi olduğunu duymuştum ama hiçbir ürününü kullnmadım.

KalamA bunu beğendi.