Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

SURF MAKİNA TAVSİYELERİ

Konu, 'Makineler, Olta Makaraları Özellikleriyle Açıklamaları' kısmında BAHRİYELİ tarafından paylaşıldı.

1. BAHRİYELİ

BAHRİYELİ Yeni Üye

Elimdeki ryobi ecusima makinaya 0.30 misina sardırmama rağmen 60 mt atış mesafesini geçemedim . Bunun için makinayı değiştirmeyi düşünüyorum tuzlu su için surf makina ve 150 - 200 gramı kopartmadan abanılacak atabilecek ip misina tavsiyelerinizi bekliyorum shock leader la uğraşmadan . shimano titanos nasıldır shimano navi surf için uygunmudur ? biomasterlar surf müdür ve tuzlu su için nasıldır ? diğer tavsiyeleriniz nelerdir 300 - 350 tl arası ?

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. forkill96

forkill96 Aktif Üye

acaba kullandığınız kamış nedir bence uzağa fırlatmak için önce atış stili ve kamışınız önemli ondan sonra makıne

herobabyfb ve OnuR67 bunu beğendi.
  4. OnuR67

OnuR67 Daimi Üye

Burak'a katılmamak elde değil makinadan önce kamış ve stil dikate alınmalı, kamışa göre ustalar bir makina önerisinde bulunacaktır.

herobabyfb ve forkill96 bunu beğendi.
  5. BAHRİYELİ

BAHRİYELİ Yeni Üye

kamış 4.20 discovery sea star surf 200 gr atarlı .atış stilim ise kazma misinanın uçu yere yakın kurşun yatık vaziyette sap havada tam kafa üstü atış .

6. forkill96

forkill96 Aktif Üye

size fiyat performans ürünü olarak çapari de hassasiyetiyle rapalada sertliğiyle övdüğüm okuma salina 3parça önerebilirim

kullandığınız kamış esnek bir kamıştır bu yüzden ileri atamadığınızı düşünüyorum

7. forkill96

forkill96 Aktif Üye

ayrıca ryobi ecusimada güzel bir makınadır umarım 8000liktir

8. BAHRİYELİ

BAHRİYELİ Yeni Üye

makina 60 lık . kamış çok esniyor maalesef ... abanıyorum bu sefer misina patlıyor orta seviye güç versem 60 mtyi geçmiyor .. ip misina mı yapsam shock leaderle uğraşmak istemiyorum ... istavrit tutmaktan gına geldi dişli almak istiyorum :) danışmadan gittik alış veriş yaptık patladı gitti :))) önerebileceğiz 250 gr mı bile sorunsuz uzağa atabilecek bir kamış tavsiyeniz var mı ve kaç liramız gider :)

9. BAHRİYELİ

BAHRİYELİ Yeni Üye

kamış misina ve makina tavsiyeleriniz nedir çok pahalı olursa ilk önce kamıştan başlarız :) ve bu eski kamışı biraz çizikleri var
    kimse verebiliriz makul fiyata ....

10. setko

setko Üye

Ecusima iyi makinedir.Bence problem kamıştadır.Salina 3 parça Ecusima ile iyi gider.Bide orta halli bir ip misina sararsınız olur biter.

11. BAHRİYELİ

BAHRİYELİ Yeni Üye

peki tuzlu suda gidecek surf makine tavsiyeniz uzun yıllar gidecek daiwa ya da shimano olabilir 200 - 350 arası ...