Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Surf makina tavsiyeleriniz.

Konu, 'Makineler, Olta Makaraları Özellikleriyle Açıklamaları' kısmında fursam2000 tarafından paylaşıldı.

1. fursam2000

fursam2000 Yeni Üye

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. BİROL

BİROL Daimi Üye

4. Çağatay Yılmaz

Çağatay Yılmaz Aktif Üye

60-80.TL.üzerine biraz çıkabiliyorsanız (120.TL. civarı) size, bir yıldır kullandığım aşağıdaki linkteki makineyi tavsiye edebilirim.

http://www.balikmarketim.com/pinfo.asp?pid=29431

Ayrıca, aşağıda resmi olan aynı markanın, başka bir makinesini de 2 yıldır kullanıyorum ve memnunum.

Spro İncognito 965

Aşağıdaki linkte, bu makine, aynı isim ve model numarası ile satılıyor, ancak ürün resmi farklı. (Linkteki makine resmi ile yukarıdaki resimdeki benim sahip oduğum makinenin, sığ ve konik kafa yapısı farkına özellikle dikkatinizi çekerim). Bazen satış sitelerinde bu durum olabiliyor. Yerinde incelemenizi tavsiye koşulu ile bu makineyi de tavsiye ederim. Ancak, bunda fiyat 145-150.TL. seviyesine çıkıyor.

http://www.balikmarketim.com/pinfo.asp?pid=29438

5. enis59

enis59 Daimi Üye

6. Surffishing

Surffishing Daimi Üye

Selamlar Özcan.:)

Bütçe göz önüne alıdığında bencede Sevgili Birolun önerisi harika olur.Cormoran makineler hakikaten sağlam ve kaliteli makinelerdir.

7. DrEjO

DrEjO Aktif Üye

Evet Cormoranlar yolda bırakmayacak makinalardandır, pişman olmazsınız diyebilirim.

8. fursam2000

fursam2000 Yeni Üye

Kısa bir süre önce at çek için shimano kamış ve shimano makina alınca kamış için az para kaldı bende lineaeffe-oyster-cast 3.90 surf kamış aldım keşke biraz bekleyip surf için linaeffe extreme cast alsaymışım(shimano surfler çok pahalı). Şimdi ne yapayım çıtayı biraz daha yükseltip iyi bir makinamı alayım ilerde kamışı değiştireyim.Yada bu kamışa uyumlu CORMORAN MATCH MASTER Feeder 6Pi Makina 100-120 tl aralıklı makina alıp yoluma devam edeyim.kamış hiç kullanılmadı av marketime söylesem onlardan bir üst kamış alsam değiştirirlermi hiç aranızda deneyen oldumu.(Erdal abi bu arada unutma bu kamış ve makinalar seninle beraber gittiğimiz bir merada denenecek)

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 17 Mayıs 2010
  9. furunotr

furunotr Aktif Üye

Shimano üst modellerini seçerseniz pahalı ama 120 TL'den başlayan surfleri var bildiğim kadarıyla...

10. Surffishing

Surffishing Daimi Üye

Özcan işin aslı benim önerim bütçe doğrultusunda cormorandan yana devam edecek.Çünkü bu bütçe ile cormorandan iyi bir makine alabilirsin ve bu makine seni yıllarca keyifli avlara getirir götürür.Üstelik bu markanın ürünleride bence mükemmel ürünler.Özellikle makineleri bence tercih edilebilir kalite ve sağlamlıkta.
    Avmarketiyle bir görüş,belki yardımcı olabilirler.Bu konu için yarın detaylı görüşelim.;)

11. doğan

doğan Üye

SPRO GÜZEL OLUR AMA İSTEDİĞİNİZ MEBLAYA BAKARAK LİNEAEFFE TJSURF VEYA SİLVER STAR SURF CAST OLABİLİR DERİM BEN