Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

(Surf Takım Tavsiyesi)Shimano Nexave Cx TeleSurf 4.20 200gr-Rapala Kamışı(Surf)Tavsiyesi

Konu, 'Kamışlar, Kamış Çeşitleri ve Özellikleri' kısmında Osman Burak tarafından paylaşıldı.

1. Osman Burak

Osman Burak Yeni Üye

Boğazda yemli avlarda kullanmak için Shimano Nexave Cx TeleSurf 4.20 200gr uygunmudur sizce? veya başka kamış önerileriniz varmıdır,beni yarıyolda bırakmıcak.Bazen lüfer için büyük yem takıyoruz açık gitsin diye 175-180gr kurşun atıyoruz,bunu göz önüne alarak. Ayrı olarak Rapala Kamışı alıcağım 3 Parça tavsiyelerinizi bekliyorum arkadaşlar.Rastgelsin Yemli Kamış Bütçe: Max 250-300TL Rapala Kamış Bütçe: Max 600 TL

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. γavuz

γavuz Daimi Üye

yemlide nexaveyi kullanan çok var bebek sahilinde veya arnavutköy aşiyan arası yatların arasında.. iyi kamışmış sohbet etmiştim bir iki kişi ile yürüyüş esnasında.. 3 parça tavsiye ediyim sana.. 600 tl yi boşver sen.. 320-340 tl arası sanırsam suanda fiyatı al onu canavar gibi kullan.. Lineaeffe furycaster 465 grm 220 grm atarı var (ben 250 sallıyom banamısın demiyo :D ) çok iyi kamıştır tavsiye ederim

4. budak1903

budak1903 Aktif Üye

Yemli için nexave biraz lüks olabilir. Rapala için 3 parça Daha iyi bir kamışAlınıp. linaeffe Spider surf ile Yemli yapılabilir. Rapala için 3 parçalı daiwa Long beam oldukça güzel bir kalmıştır.

5. Balıkçı Abi

Balıkçı Abi Aktif Üye

Butcen fena degil. Hangi ilde oldugunu yazmamissin ama istanbuldaysan uskudarda cengiz balikciliga git yardimci olurlar. Saglam pazarlik yapmayi unutmayin. Hayirli avlar.

6. Kayı boyu

Kayı boyu Yeni Üye

Geçen hafta tavsiyeler üzerine cengiz balıkçılığa gittim.Okuma Raw 4.25 100-200 gr sörf kamış ve okuma trio rex salt txs 60 makina aldım.Makina ve kamışta kampanya varmış,pazarlıkla iyi bir fiyata verdiler.Tavsiye ederim.

7. budak1903

budak1903 Aktif Üye

Aslında nexave ve 3 parça kamış için bütçeyi bölüp ayrı ayrı almak yerine kaliteli bir kamış ile çalışmak daha iyi olabilir.

8. cihan drums

cihan drums Aktif Üye

S.a bende yemli için Nexave alıyordum nerdeyse son anda siparişi iptal ettim Fuji olmadı için. Ultegra veya Aspire alacam sonuç olarak yemli olarak kullanmak iyi kamış kullanmamaya gerekçe olamaz bence..

9. ensaraydin

ensaraydin Aktif Üye

Okuma ve lineaffenin bi dunya kamislari var..okuma salina okuma savant her sekilde isini gorur