Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Survivora Katilsaydiniz Ne Yapardiniz:)

Yakamoz

Daimi Üye
Adı
Kenan Ahıska
Evde cocuklara sebep arada sirada TV 8 deki Survivor isimli yarisma programini seyretmek durumunda kaliyorum.

Tabi dogal olarak off.... ben orada olsam neler yapardim diyorum:) Muhtemelen icinizde de boyle seyler dusunen arkadaslar oluyordur.

Lakin sanirim son zamanlardaki katilimcilar tembelliklerinden midir bilmem balik tutmak vs pek birsey yapmiyorlar. Oltalari var zipkinlari var ama ekrana yansayan fazla birsey yok.

Eminim ki o sularda bolca avlanacak balik cesidi vardir. Survivorda siz olsaydiniz eldeki imkansizliklarla neler neler yapardiniz acaba. Nasil icatlar yapardiniz.

B

BS Okuru

Misafir
Açlıktan millet avlanamiyor.. :) ben olsam acunun başının etini yerdim ödül oyununa bi spin takımı koy diye.. :)

Hasan genc

Daimi Üye
Adı
Hasan
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Şahsen bende şasırıyorum hiç olmadı dalar midye falan bulur yerim , zıpkın yeter bana ama tabi bilmiyorlarsa elden bişey gelmez .Hadi onu beceremedin cık dolaş etrafı meyve yada muz yokmu şimdi orda ? bunlarda bu doğa mı diyim avcı ruhu yok abicim miskin miskin yatıyorlar . Trt belgesel falan izleselerdi şu Been griz mi neydi ismi onu bişey kaparlardı adam minik ağaç çatalından iğne şarmaşık kabuğundan ip yapıp gene balığı tutuyor arkadaş aç kalmıyor ne bulsa hop midede .Hadi rastgele :)

Levreko

Daimi Üye
Adı
FATİH
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Yengeç, midye,deniz kestanesi her türlü deniz kabuklusunu yerdim ağaçların kabuklarını açar kurtçukları bile yerdim açlıktan gözüm döner bacağımı keser kanatır köpek balıklarını üstüme çeker onlara bile saldırırdım ağaçtan bir mızrak yapıp allah beni açlıkla sınamasın düşününce bile gözüm dönüyor vallaha :)

Abdullah SÜRÜCÜ

Daimi Üye
Adı
Abdullah
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Bu program sadece bir show programı... İşlerin bizim gördüğümüz gibi olduğunu sanmıyorum. Yani sizin o ıssız orman sandığınız ağaçlık bölgelerin 200 metre ilerisi tatil cenneti olabilir :)

yawruaslan

Daimi Üye
Kan Grubu
A Rh Pozitif
örümcek ağından zargana tutuluyor hiç degilse deneme yapmaya değer :)

Yakamoz

Daimi Üye
Adı
Kenan Ahıska
Bu program sadece bir show programı... İşlerin bizim gördüğümüz gibi olduğunu sanmıyorum. Yani sizin o ıssız orman sandığınız ağaçlık bölgelerin 200 metre ilerisi tatil cenneti olabilir :)
Programi ceken ekip zaten 500 kisilik bir ekip surekli yarismacialrin yakininda yiyorlar yasiyorlar vs. Ama gorunuse gore bu yarismacilar iki ayda 10 kilo civari verdiklerine gore demekki sartlari gercekten sinirli.

Beim sorum yarismacilardan ziyade bizim gibi balik avi meraklilari orada olsa ne yapardi. Dusunsenize 24 saat denizdesiniz. Balik tutmak bir eglence degil zorunluluk. Ve elinizde shimanolar daiwalar yok.

Yakamoz

Daimi Üye
Adı
Kenan Ahıska
Yengeç, midye,deniz kestanesi her türlü deniz kabuklusunu yerdim ağaçların kabuklarını açar kurtçukları bile yerdim açlıktan gözüm döner bacağımı keser kanatır köpek balıklarını üstüme çeker onlara bile saldırırdım ağaçtan bir mızrak yapıp allah beni açlıkla sınamasın düşününce bile gözüm dönüyor vallaha :)
Valla tirstim yani.:) Beraber organizasyona falan katilsak seninle kazara erzaki karada unutsak teknedekilerin vay haline:D