Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Survivora Katilsaydiniz Ne Yapardiniz:)

Konu, 'Genel Konular' kısmında Yakamoz tarafından paylaşıldı.

1. Yakamoz

Yakamoz Aktif Üye

Evde cocuklara sebep arada sirada TV 8 deki Survivor isimli yarisma programini seyretmek durumunda kaliyorum.

Tabi dogal olarak off.... ben orada olsam neler yapardim diyorum:) Muhtemelen icinizde de boyle seyler dusunen arkadaslar oluyordur.

Lakin sanirim son zamanlardaki katilimcilar tembelliklerinden midir bilmem balik tutmak vs pek birsey yapmiyorlar. Oltalari var zipkinlari var ama ekrana yansayan fazla birsey yok.

Eminim ki o sularda bolca avlanacak balik cesidi vardir. Survivorda siz olsaydiniz eldeki imkansizliklarla neler neler yapardiniz acaba. Nasil icatlar yapardiniz.

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. M.Taha D.

M.Taha D. Daimi Üye

Açlıktan millet avlanamiyor.. :) ben olsam acunun başının etini yerdim ödül oyununa bi spin takımı koy diye.. :)

mrt55 ve Yakamoz bunu beğendi.
  4. Hasan genc

Hasan genc Aktif Üye

Şahsen bende şasırıyorum hiç olmadı dalar midye falan bulur yerim , zıpkın yeter bana ama tabi bilmiyorlarsa elden bişey gelmez .Hadi onu beceremedin cık dolaş etrafı meyve yada muz yokmu şimdi orda ? bunlarda bu doğa mı diyim avcı ruhu yok abicim miskin miskin yatıyorlar . Trt belgesel falan izleselerdi şu Been griz mi neydi ismi onu bişey kaparlardı adam minik ağaç çatalından iğne şarmaşık kabuğundan ip yapıp gene balığı tutuyor arkadaş aç kalmıyor ne bulsa hop midede .Hadi rastgele :)

Yakamoz bunu beğendi.
  5. Ogiveogi

Ogiveogi Daimi Üye

Ağaç dallarından sahte yapardım:):)

Hasan genc ve Yakamoz bunu beğendi.
  6. Levreko

Levreko Aktif Üye

Yengeç, midye,deniz kestanesi her türlü deniz kabuklusunu yerdim ağaçların kabuklarını açar kurtçukları bile yerdim açlıktan gözüm döner bacağımı keser kanatır köpek balıklarını üstüme çeker onlara bile saldırırdım ağaçtan bir mızrak yapıp allah beni açlıkla sınamasın düşününce bile gözüm dönüyor vallaha :)

mrt55, ayarsiz, Hasan genc ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  7. Abdullah SÜRÜCÜ

Abdullah SÜRÜCÜ Daimi Üye

Bu program sadece bir show programı... İşlerin bizim gördüğümüz gibi olduğunu sanmıyorum. Yani sizin o ıssız orman sandığınız ağaçlık bölgelerin 200 metre ilerisi tatil cenneti olabilir :)

mrt55, BlazenHK, ayarsiz ve 3 kişi daha bunu beğendi.
  8. yawruaslan

yawruaslan Aktif Üye

örümcek ağından zargana tutuluyor hiç degilse deneme yapmaya değer :)

Yakamoz bunu beğendi.
  9. Yakamoz

Yakamoz Aktif Üye

Programi ceken ekip zaten 500 kisilik bir ekip surekli yarismacialrin yakininda yiyorlar yasiyorlar vs. Ama gorunuse gore bu yarismacilar iki ayda 10 kilo civari verdiklerine gore demekki sartlari gercekten sinirli.

Beim sorum yarismacilardan ziyade bizim gibi balik avi meraklilari orada olsa ne yapardi. Dusunsenize 24 saat denizdesiniz. Balik tutmak bir eglence degil zorunluluk. Ve elinizde shimanolar daiwalar yok.

10. Yakamoz

Yakamoz Aktif Üye

Valla tirstim yani.:) Beraber organizasyona falan katilsak seninle kazara erzaki karada unutsak teknedekilerin vay haline:D

Levreko bunu beğendi.
  11. Yakamoz

Yakamoz Aktif Üye

Bunlara spin desen bende senin... derler mazallah:) O derece bilgisiz gorunuyorlar