Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Suzuki DF 20, 460 tekne

Konu, 'Tekne ve Deniz Motorları' kısmında Lidya1 tarafından paylaşıldı.

1. Lidya1

Lidya1 Yeni Üye

Merhaba 460 fiber tekne için suzuki df 20 almayı düşünüyorum, 15-20 hp ler içinde tek enjeksiyonlu motormuş boğazda balık tutmak amaçlı tavsiye edermisiniz? Bu motora sahip olan deneyen yakinlarda birisi varmi ?

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. flap

flap Aktif Üye

bende bir takım yapmak için araştırıyorum gayet uyumlu bir set (2 max 3 kişi düşünerek)motor araştırmalarım neticesinde suzuki kullananlar gayet memnun nakit uygun fiyatlı bir bayii bulursam bende almayı düşünüyorum, 4,6 tekne model belirtmediginiz için yorum yapamıyorum....

4. Lidya1

Lidya1 Yeni Üye

Benim teknem 460b euroboat-turkey 7500 TL suzuki 20 hp enjeksiyonlu marşlı Fiyati aldim.

5. flap

flap Aktif Üye

internet fiyatı öyle magaza gidip yüzyüze görüşmek lazım sitesinden baktım tekne gayet hoş 280 kg yazmışlar bu ne derece dogrudur bilemem ve fiyatını bilmiyorum.

6. Lidya1

Lidya1 Yeni Üye

Tekne bende var gercektende cok oturakli ve denizci, 20 hp en az gerekli olan motor gücü. Galata marine Karaköy 7500 tl fiyat veriyor kampanya diye fakat kimiside Honda veya Yamahadan Şaşma diyor. Fakat suzuki 20 hp ler icinde tek enjeksiyonlu teknolojiye sahip motor ve cok hafif.

7. flap

flap Aktif Üye

honda'dan daha üstün teknoloji suziki de var düşünün en basiti karbüratörlü araba
    ile enjeksiyonlu arabayı kıyaslayın ; ve malum satış sitelerinde 2 el honda ve suziki ilanlarını kıyaslayın.kaç tane suziki 2,el ilan var. SORUNLU olsa bir sürü 2,el ilanı olurdu diye düşünüyorum şahsen...(tabi bu hondaların sorunlu oldugu anlamına gelmiyor :)

8. NiGHTMaRe07

NiGHTMaRe07 Aktif Üye

arkadaşlar geçen hafta suzuki 20 hp marşlı modelini nakit 7000 tlye aldım..isteyen olursa yönlendirebilirim..özelden msj atsın..