Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

tackle house feed shallow yardım

Konu, 'Balık Avında Kullanılan Sahte Yemler' kısmında vet0635 tarafından paylaşıldı.

1. vet0635

vet0635 Üye

merhaba arkadaşlar.tackle house feed shallow almak üzEreyim ama bir türlü karaR veremedim.ÇANAKKALE civarında 09(sardalya) mı yoksa 11 (kefal) mi daha çok iş yapar.her iki türde sahte farklı markalarda elimde var ama sabah gün ışırken hiç birinde skorum yok.(SU ÜSTÜLERDE SIKINTI YOK.AMA FLOATİNGLER SIKINTI VAR. BİR MERAM VAR SABAHA KARŞI ÇOK GÜZEL BALIK ALIYORUM AMA HAVA AYDINLANMAYA DÖNERKEN BERBAT.)bir de FEED SHALLOWU deneyeyim DEDİM.
    .DENEYEN VEYA FARKLI MARKALARDA HANGİ RENKTE VERİM ALAN VARSA BİLGİ paylaşırsa SEVİNİRİM. HOŞÇAKALIN.

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. dogu

dogu Aktif Üye

Kenan ben kefal benzeri ile güzel avlar yaptım, bu bahsettiğin iki renkte çok güzel ve birbirine yakın. Bende beyaz olanı da var bir tane alacaksan bence beyazı al derim.

4. vet0635

vet0635 Üye

çok teşekkür ederim.bir kaç tane alıcam ama sırasıyla.ama bir tanesiyle güzel iş yaparsam diğer renkleri almam herhalde.elimde fazlaca sahte var zaten.geçen kullanmadığım bir kısmını sattım ve yerine bir adet top water kefal sahtesi aldım.

YAZILAN RENK KODLARI HAKKINDA ÇANAKKALEDDE BİLGİ PAYLAŞMAK İSTEYEN VARSA BEKLİYORUZ.TEŞEKKÜRLER.

5. Horozbina

Horozbina Daimi Üye

İstediğin her rengi bulmak zor ve fiyatlar değişken olduğundan birçok yere bakmalısın.

T. House yerine Patchinko 500G ve sarı rengi gece gündüz tüm ihtiyacını her yerde görür. Bu bilgi benim tarafımdan denenmiş olmayıp güvenilir kaynaklardan öğrendiğim bilgi.
    Xorus Bad Boy Bass kemik ve yeşil rengini düşünebilirsin.
    Bunların erimi Tackle House'ın iki katı. Balık açıkta olduğunda ulaşamadığın için üzülmezsin.

Xorus Bad Boy Bass Fishing Lure | eBay

Bu satıcıda navlun fiyatı düşük toplam 27x1.365= 36.8 dolara mal olur. Yani 36.85x2.3= 85 TL
    Al bu hibrit popperları bana dua et. :D

TH düşünene uymaz ama, benzer Çin işi bulabilirsen 5-6dolar.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 22 Ağustos 2014
  6. vet0635

vet0635 Üye

çin işi tackle house feed shallow birebir uyanı buldun ama 10 lu lot satıyor 30 dolara 10 tane fazla.renklerinde 3 ü güzel.:(

sen popper tavsiye etmişsin ama ben hiç kullanmadım.hayırlısı.yakında geçiş yaparım inşallah.