Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Takaslık Asus MEMOPAD 8" Tablet

Konu, 'Sıcak Fırsatlar ve İkinci El' kısmında whodabang tarafından paylaşıldı.

1. whodabang

whodabang Yeni Üye

Saygıdeğer forum üyeleri, aranıza yeni katıldım. İsmim Gökay Gök. İstanbul Ataşehir'de ikamet ediyorum, çevre mühendisiyim, yaşım ise 27.
    Şu an için elimde jelatini bile açılmamış durumda Asus MemoPad 8" tablet bulunmakta.

Kendi sitesinde ki bilgileri : Tablets & Mobile - ASUS MeMO Pad 8 (ME180A)

Türkiyede ki satış fiyati : ASUS Memo Pad ME180A-1A028A 8 inç 16 GB Beyaz Tablet Tabletin Her Yerde Seninle

Asus Me180A Rk101 1.6Ghz-1Gb Ddr3-16Gb Nand Disk-8''-Cam-Android 4.2 J B - Vatan Bilgisayar

Ürün yukarıda da belirttiğim üzere, mağazadan alacağınız şekilde, jelatini bile açılmamış şekilde elimde ihtiyaç fazlası olarak duruyor.
    Kalite ve performans olarak Apple İpad Mini'nin android işletim sistemlisi olarak düşünebilirsiniz.

Bu tablet pc'ye karşılık; İstanbul boğazında kullanılmak üzere, temiz kullanılmış ( tamir görmemiş, vuruk-çürüksüz metal yorgunluğu olmayan 2.el ) ya da eşdeğer muadilinde olta takımı ( kamış+makina+misina ) aramaktayım.
    Şahsıma : +90 537 062 2500 cep telefonundan ulaşabilirsiniz, İstanbul Ataşehir'de otuyorum, Yakın çevreden şahsi aracım ile gelip teslim alabilirim.
    Teşekkürler.

2. Sponsorlu Bağlantılar