Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Takım Tavsiye ve Eleştriler

Konu, 'Olta Takımları ve Olta Çeşitlerine Genel Bakış' kısmında Yusuf007 tarafından paylaşıldı.

1. Yusuf007

Yusuf007 Aktif Üye

Merhaba...

Henüz yeni başlayanlardanım, Başlangıç olarak Okuma Avenger AV 40b makina, Okuma 258cm, 12-45g MH Spin Kamış, 0,285 Misina ve Kendo LV MINNOW 88F sahte yem den oluşan bir takım var elimde.
    Antalya da kıyıdan at-çek Levrek avı için uygun ekipman mıdır? Sahte yem konusunda alternatiflerim tabiki olacak ama genel olarak uygun bir takım mıdır? Teşekkür ederim herkese.

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. Babali07

Babali07 Aktif Üye

Baslangic için yeter de artar bile sadece misinan fazla kalin gibi ben makinem arizalandi yedek makine aldim ona 18 lik sardim
    Ama kalin diye is yapmaz değil 30 luk misinaya da atlayabilir balik

Yusuf007 bunu beğendi.
  4. Yusuf007

Yusuf007 Aktif Üye

misina konusunda benimde tereddütlerim vardı forumdan aldığım bilgiler doğrultusunda.. birde atarken biraz hafif geliyor sanki.. sahte konusunda biraz daha ağır bir tavsiyeniz var mı? buarada at-çek için kamışların daha az parçalı olması tavsiye ediliyor.. teleskopik kamışlardan ziyade 2 parçalı kamışlar daha uygun diyorlar doğru mudur? benim ki iki parçalı

Teşekkürler!

5. Babali07

Babali07 Aktif Üye

2 parcali kamis daha performansli ancak ben bir tane de teleskopik aldim sirf falezlerden inerken rahat olsun diye
    Benim kamis 14-40 atarli ben bununla 7 gr sahteyi bile yeterli mesafeye atiyorum

10 gr uzeri sahtelerde atis mesafesi daha iyi
    Bi ara gorusuruz senle de sen de lara tarafindansin sanirim

Ben lara halk plajinda guvenlik gorevlisiyim

6. Yusuf007

Yusuf007 Aktif Üye

teşekkür ederim mutlaka görüşürüz sürekli gelmeye gayret gösteriyorum lara plajına...

10-12 gram gibi bir sahteye ihtiyacım var malum geliştirine kadar kendimi idare etsin.

buarada nasıl plajdan birşeyler çekenler var mı?? sürekli bekleyenleri görüyorum özellikle geceleri...

7. Babali07

Babali07 Aktif Üye

Gece su aralar pek verimli değil ancak arada karakulak mirmir mendik lokum aliyorlar