Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

tanışma

Serdar75

Üye
Adı
Serdar
Hoşgeldiniz, güzel keyifli paylaşımlar:)
Ben Okuma V system 2.70 10-40 kullanıyorum, memnunum ( araca sığdırmayı saymazsak )

ecmal

Yeni Üye
Aramıza hoşgeldin Mali, keyifli paylaşımlar dilerim :) Elindeki sahte balıklara göre kamış alacak isen onların ağırlıklarına göre tercihini yapmanda fayda var ;) Lakin kamışı aldıktan sonra o kamışa göre sahteler satınalacaksan o zaman başka. Ben okuma v-system 2.40 10-40 gr. atarlı kamışı kullanıyorum ve hafifliği beni cezbediyor ama çok da güven vermiyor. Trofe için Shimano Yasei Red Seabass 2.70 MH 10-50 gr. kullanıyorum, alışma süreci azcık sancılı geçse de şimdi alıştım ve memnunum. Allah gönlüne göre versin, rastgelsin...
evet teşekkür ederim .elimde bır tane kamış var 8-30 levrek için kullanıyorum yenı alacağim kamışı da lüfer ya da baraküda avları için kulanacagım bır de bızım buralarda torik ve orkinos avları yapıyoruz bu kamışı onun için düşünüyorum.

ecmal

Yeni Üye
Hoşgeldiniz, güzel keyifli paylaşımlar:)
Ben Okuma V system 2.70 10-40 kullanıyorum, memnunum ( araca sığdırmayı saymazsak )
hoşbulduk teşekkürler. kamışın kapalı boyu sanırım 140 benım arabanın bagajına tam sığar diye dusunuyorum .okuma daha ağır basıyor bakalım:)