Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Tanışma

Bataçıka

Aktif Üye
Adı
Bataçıka
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Merhaba ben Yalçın.
Çanakkale'liyim. Lakin öğrencilik ve iş durumundan dolayı Çanakkale'li değilim gibi de. 12 yaşımdan beri sadece bayram/seyran, yaz tatili gibi durumlarda gelebiliyordum. Şimdi yılların özlemi bitti ve atamam memleketime çıktı. Dedemin teknesiyle boğazın her yerinde balık tutardık küçükken. Daha sonraları sahilden at-çek levrek/lüfer ve yemli takımlarla Çupra/Karagöz/Mırmır/vs. devam edebildim fırsat buldukça. Bir kaç yıldır neredeyse sadece at-çekle uğraşıyorum. O heyecanı aldıktan sonra daha az balık yakalasam da at-çeki bırakamıyorum. Bakalım memleketim nasıl balık avı maceraları yaşatacak bana.

Avlarınızın zevkli ve bereketli geçmesi dileklerimle.

Son düzenleme:

alikalpak

Yeni Üye
Adı
Ali KALPAK
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Hoşgeldiniz, değişmeyen tek şey değişimmiş demekki :)

Adı
Ergun GEZER
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Herkese Merhaba,

Ben Levent, 1970 izmir doğumluyum ve izmir'de ikamet ediyorum. Evliyim ve bir kız evladım var. Balık avına çoğu insan gibi çoçukluktan başladım ama son 8-9 yıldır balık avına bazı özel sebeplerden dolayı hiç çıkamadım, ve son zamanlarda ailem ile birlikte veya yanlız her fırsatta çıkmaya çalışıyorum. Bu kadar yıldan sonra şöyle bir internette dolaştım ve sektörün bu kadar büyüdüğünü görmek biraz şaşırtıcı oldu. Benimle yaşıt olanlar bilirler; misinalarımızı mantara sarardık, şimdi ise harika özellikli kamışlar ve makinalar var. Bu arada hayatımda ilk yakaladığım balık Lidaki'dir (Mera: Güzelbahçe ;)).
Sevgi ve Saygılarımla.
Hoş geldin Levent.

B

BS Okuru

Misafir
Merhaba ben Yalçın.
Çanakkale'liyim. Lakin öğrencilik ve iş durumundan dolayı Çanakkale'li değilim gibi de. 12 yaşımdan beri sadece bayram/seyran, yaz tatili gibi durumlarda gelebiliyordum. Şimdi yılların özlemi bitti ve atamam memleketime çıktı. Dedemin teknesiyle boğazın her yerinde balık tutardık küçükken. Daha sonraları sahilden at-çek levrek/lüfer ve yemli takımlarla Çupra/Karagöz/Mırmır/vs. devam edebildim fırsat buldukça. Bir kaç yıldır neredeyse sadece at-çekle uğraşıyorum. O heyecanı aldıktan sonra daha az balık yakalasam da at-çeki bırakamıyorum. Bakalım memleketim nasıl balık avı maceraları yaşatacak bana.

Avlarınızın zevkli ve bereketli geçmesi dileklerimle.
Aramıza hoş geldin kardeşim..