Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Video Taş Balıkları İçin Gezerli Canlı Yem Takımı Nasıl Yapılır?

Hamdi

Admin
Site Admin
Adı
Hamdi TEKBIYIK
Kan Grubu
O Rh Negatif
Merhaba Arkadaşlar Oğlum yeni kanalında bilgi verici video serisine de başladı. Takip ederek destek verirseniz seviniriz.

Taş Balıklarını Avlamanın Bir Çok Tekniği Vardır, Fakat En Popüler ve Yaygın Olanı Canlı Yem İle Avlanma Stilidir..

Bu Videomda Sizlere Canlı Takımının Nasıl Yapıldığını Anlattım, Umarım Faydalı Bir Video Olmuştur…

Beni İzleyip Videolarımı Beğenip Kanalıma Abone Olduğunuz İçin Sonsuz Teşekkürlerimi Sunarım..🙏🏽
#sinarit #trança #lahos #grida #kalamar #sübye

.
.
.
.
.
.
#bluefintuna #orkinos #lüfer #kirlangic #akya #yakalabirak #biggame #biggamefishing #olta #balikçilik #hedef #balik #fishingtournament #çeşme #marina #offshorefishingcharters
#offshorefishing #fyp #kesfet
#keşfet #düşür #kesfet #keşfetbeni #keşfetedüş #beniöneçıkart #keşfetteyiz #öneçıkar #büyük #oyun #fypシ

Son düzenleme:

cancebeci

Aktif Üye
Adı
Can Cebeci
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Merhaba Arkadaşlar Oğlum yeni kanalında bilgi verici video serisine de başladı. Takip ederek destek verirseniz seviniriz.

Taş Balıklarını Avlamanın Bir Çok Tekniği Vardır, Fakat En Popüler ve Yaygın Olanı Canlı Yem İle Avlanma Stilidir..

Bu Videomda Sizlere Canlı Takımının Nasıl Yapıldığını Anlattım, Umarım Faydalı Bir Video Olmuştur…

Beni İzleyip Videolarımı Beğenip Kanalıma Abone Olduğunuz İçin Sonsuz Teşekkürlerimi Sunarım..🙏🏽

.
.
.
.
.
.
#bluefintuna #orkinos #lüfer #kirlangic #akya #yakalabirak #biggame #biggamefishing #olta #balikçilik #hedef #balik #fishingtournament #çeşme #marina #offshorefishingcharters
#offshorefishing #fyp #kesfet
#keşfet #düşür #kesfet #keşfetbeni #keşfetedüş #beniöneçıkart #keşfetteyiz #öneçıkar #büyük #oyun #fypシ
Güzel bir çalışma olmuş ,faydalı olacaktır. Kanaliniz hayırlı olsun takipteyim

agartan

Moderatör
Yönetici
Adı
Şeref
Ses az geliyor Hamdi.
Belki de Çağatay kısık sesle konuşuyordur ama bilgisayar sesi sonda olmasına rağmen yeterince duyulmuyor.

Hamdi

Admin
Site Admin
Adı
Hamdi TEKBIYIK
Kan Grubu
O Rh Negatif
Ses az geliyor Hamdi.
Belki de Çağatay kısık sesle konuşuyordur ama bilgisayar sesi sonda olmasına rağmen yeterince duyulmuyor.
İletirim abi, mikrofon kullanıyor aslında. Biraz düşük tonda konuştuğundan olmuştur.