Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Satıldı Taşınma Sebebiyle Çok Sıcak Fırsatta Satılık Sahteler..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

bilgin09

Aktif Üye
Adı
BÜLENT
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Sevgili Forumdaş arkadaşlar
Satış yapan arkadaş forumdaki samiyetten çok uzak buldum.Yukarıda yorum yapan Lüfermania nickli Uğur bey arakadaşımıza kesinlikle katılıyorum.Rezerve edip bir hafta bekleyenler var doğru bende buradan birkaç ürün aldım, hiç bu arkadaşın üslubunda davranan da görmedim, her alışveriş yaptığım arkadaş kargoyu zamanında gönderdi,önce kargoya verdiler ben sonra parayı göndwerdim, tabiri cayizse hiçkimse duruşunu bozmadı kıvırmadı.Madur olanar akadaşları kesinlikle haklı buluyorum.

Balıkçı Abi

Aktif Üye
Adı
ibrahim barış
Kan Grubu
B Rh Negatif
Ben hiç sorun yaşamadım arkadaşla. Güzel bir alışveriş yaptık. Ancak karışıklık olduğu kesin. Arkadaşla konuşurken 50 nin üzerinde msj aldığını ve cevaplamaya yetişemediğini söylüyordu. Böyle bir ortamda da karıştırmak doğal diye düşünüyorum. Tamam arkadaşa kızabilirsiniz ama hakaret etmeniz pek hoş değil. Bu forumdaki kişilere ne olursa olsun hakaret ve seviyesizlik yakışmaz. Sağlıcakla kalın.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...