Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

TATLI SU KEFALİ(KASNA)AVI-Turkish Spining Team 2013-

Konu, 'Balık Avı Videoları' kısmında A.Bülent KUTLUCA tarafından paylaşıldı.

1. A.Bülent KUTLUCA

A.Bülent KUTLUCA Aktif Üye

DOSTÇA
    --------

ÖNEMLİ OLAN OLTANIN UCUNA TAKILAN BALIK DEĞİLDİR BENİM İÇİN;BENİM İÇİN ÖNEMLİ TEK ŞEY KIYMETİNE PAHA BİÇİLMEZ DOSTÇA YAŞANAN ANLAR VE USUMA KAZINMIŞ ANILARDIR SONRASINDA,,,BALIK DOSTLUĞA GÖTÜREN BİR ARAÇTIR SADECE,,,EĞER YOLA DOSTÇA PAYLAŞMAK İÇİN , YANINDAKİ DOSTUN BALIK YAKALAYINCA KENDİNDEN ÇOK SEVİNMEK İÇİN ÇIKARSAN ÇOCUKÇA,HER KEZ NASİBİNİ ALIR BOOOOLCA,,,BEN DEĞİL,,,BİZ OLABİLMEKTİR ASIL VE ASİL OLAN,YANINDAKİNİ KENDİNDEN ÇOK DÜŞÜNMEKLE BAŞLARSA YOLCULUK VE KENDİNDEN BİR FAZLASINI LAYIK GÖRÜRSEN DOSTUNA ,DOĞA ANA GÖRÜR VE DUYAR SENİ VE VERİR YÜCE MEVLAM BEREKETİNİ,,,

DOSTUM SPİNCİ MURAT'A

DOST SEÇİLMİŞ KARDEŞTİR

http://www.youtube.com/watch?v=moZKdpIRpH8&list=HL1367227254&feature=mh_lolz

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. hunter

hunter Daimi Üye

Paylaşmak güzeldir sevgili Toprağım,hele yanında gerçek Dost varsa işte o zaman paylaşmanın büyüklüğünü ve değerini daha bir hazederek hissediyorsun.

Güzel avlarınız için tebrik ederim sevgili kardeşim,birlikteliklerin ve paylaşımların daim olsun.

4. jacksoonn007

jacksoonn007 Aktif Üye

bülent abicim o kadar güzel gerçekten bi o kadar şahane yazmışsınki ağzına yüreğine emeğine sağlık doğru söz ve doğru kelama başımızı eğeriz ancak
    av içinde ayrıca tebrik ederim abicim

5. A.Bülent KUTLUCA

Can toprağım sağolasın varolasın,şu kısacık hayatta sahip olunacak en kıymetli zamanları yaşamak ve yakalamak değil mi gayemiz,aynı hazzı karşılıksız paylaşarak yaşamak lazım,,,lazım olan her şey gelir bunun ardından,canım toprağım:)

6. A.Bülent KUTLUCA

Sevgili Asım ,mahçup ettin :) senin de ağzına,yüreğine sağlık,sağolasın varolasın:)
    çok teşekkür ederim