Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Tatlı su spin makina seçimi için yardım!!

Konu, 'Spinning Avcılığı Teknikleri ve Malzemeleri' kısmında M.Taha D. tarafından paylaşıldı.

1. M.Taha D.

M.Taha D. Daimi Üye

Öncelikle bütün forumdaşlara hayırlı akşamlar.. Yeni bir baitcasting takımı kurduktan sonra birde spin takımı kurmak istiyorum tavsiye edebileceğiniz tatlı su için spin makina var mı? Hafif olması benim icin önemli.. Yardımlarınız icin simdiden teşekkür ederim..

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. oguzhansukur

oguzhansukur Üye

Öncelikle bitceniz ve kullanıcağınız yem çok önemli eğer orta seviyede bir bütceniz var ve genel kullanım istiyorsanız .Makine olarak okuma helios hxg 35 öneririm müdavimlerine göre çok hafif bir makine, eğer daha uygun bir makine arıyorsanız okuma ceymar 25 de olabilir. Kamış olarak ise okuma v system lrf spin bu makinelere çok uygun olur tabi boyunu siz seçersiniz.Geçen hafta savagear LRF 226 cm spin kamışı inceleme fırsatım oldu çok hoşuma gitti savagear düşünürseniz araştırmanızı tavsiye ederim.

4. Levreko

Levreko Aktif Üye

SPRO PASSION MICRO 605 5+1 BB OLTA MAKİNESİ ALU KAFA bence bu makine tam size göre ve spro makineler sağlam ve güçlü makinelerdir kalamalarıda hassas ve kullanışlı oluyor kullanan bir arkadaşımda var eğer almaya karar verirseniz ellerinde varmı yokmu diye teyit edin bazen stokta var gözüküp ellerinde olmayabiliyor ama bu anadoluavmarketi ankarada sizde galiba ankaradasınız bence bir gidip bakın dükkanlarına çok çeşitli ürünleri var web sitelerinde adreside: Münzeviler Caddesi No:5/A Abidinpaşa

5. coner

coner Daimi Üye

Okuma rtx 2.40--okuma rtx 40 makina.

6. M.Taha D.

M.Taha D. Daimi Üye

Yem olarak genellikle wtd maket yem olarak kullanmak istiyorum.. Hedef av turna ve perch.. Kamış olarak shimano expride ı seçtim makinada kararsız kaldım.. Fiyat olarak orta seviyenin biraz üstündeyim.. Shimano stradic ci4+ düşünmüştüm ama tam emin olamadım..

7. M.Taha D.

M.Taha D. Daimi Üye

Evet ankaradayım dediginiz siteden alışveriş yapıyorum zaten.. Spronun makinesini veya silokon sahteleri haric hicbir ürününü kullanmadım.. Makineye gelince çok küçük gibi geldi..

8. M.Taha D.

M.Taha D. Daimi Üye

Esref abi elimde okuma v system 240 ve trio 40 s var.. Dediğin set elimdekine nazaran daha hafif listeme aldım..

9. M.Taha D.

M.Taha D. Daimi Üye

Konu güncel.. :) diğer üstadlarında fikirlerine açığım.. :)

10. fatih014

fatih014 Aktif Üye

Shimano Forcemaster AX Spinning 270ML +shimano new elf (2000) olabilir diye düşünüyorum.

11. M.Taha D.

M.Taha D. Daimi Üye

Makineyi seçeneklerim arasına aldım..