Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Tavsiye lazım

Konu, 'Makineler, Olta Makaraları Özellikleriyle Açıklamaları' kısmında Ape tarafından paylaşıldı.

1. Ape

Ape Üye

Merhabalar istanbul da boğaz için surf makine ve kamış lazım.Birkaç tane araştırdım ama van stall lar çok hoşuma gitti 1.500 liralık bir bütçem var.Shimano modellerde güzel sizin tavsiyelerinizi bekliyorum:)Bu arada bu van stallar sadece spin içinmi yoksa surfmu bilen birisi varsa onuda belirtirse iyi olur internette hakkında çok bir bilgi mevcut değil.

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. BİROL

BİROL Daimi Üye

Van Staal güzel makinadır ama bence Türkiye'de yaygın satışı olan markalara bak derim.Zira ilerde oluşabilecek bir sorunda satış sonrası hizmetler konusunda sıkıntı yaşamayacağın markalara yönelmen daha iyi olur.
    Shimano olsun,Daiwa olsun,Okuma olsun bu markalara bak derim.
    Zaten birbirine uyan kamış/makina kombinasyonunu Van staal makina almakla 1500 TLlik bütçe ile oluşturamazsın gibime geliyor.
    Forumun 2.el bölümünde Bir arkadaşımız 450 TLye Shimano Antares kamışını sattıyor.Bence bu fiyata çok iyi bir kamış, kaçırma al derim.

4. Ape

Ape Üye

Anladim Birol abi tesekkur ederim peki van stall in sitesinden baktim da sadece spin icin gozukuyor.Ama surf icin olanlarida var heralde degilmi? Bu arada biraz daha biriktirip iyi bir kombinasyon yapabilirim.

5. ryetik

ryetik Aktif Üye

Selamlar;
    Van Staal harika bir makina ancak Birol Bey in belirttiği gibi Türkiye de satış sonrası yaşayacağın küçük bir problemin bile giderilmesi için gereken süreç çok uzar ve canınızı çok sıkar. Bence daha fazla biriktirmenizede gerek yok. Buyrun size boğaz için harika bir kombinasyon;

Shimano Antares;

http://www.baliksevdam.com/forum/shimano-antares-bx-4-20-200-gr-4015/index2.html#post78837

Shimano Super Aero Fliegen;

http://www.baliksevdam.com/forum/satilik-super-aero-fliegen-beast-master-430-200-a-3911.html

6. balıkoltası

balıkoltası Daimi Üye

7. Ape

Ape Üye

Herkezde aynı şeyi öneriyor yav:D güzel bir kombinasyonmu gerçekten güzelmiş arkadaşın.Ama van stalla ayrı bir sempatim oluştu onu aşmam lazım heralde bide onu hem spin hem surf için kullanabilirim diye duymuştum olsun diğer tavsiylerinizide bekliyorum.

8. Ape

Ape Üye

Bide 1-2 ay beklemem gerekecek heralde gelecek para zora girdi :) neyse biriktiririz gene.

9. balıkoltası

balıkoltası Daimi Üye

Van staal ın surf makinesi var mı ki?
    Link atabilir misiniz .

10. ryetik

ryetik Aktif Üye

Van Staal ın surf makinası yok. Sanırım arkadaş surf içinde kullanılabileceğini duymuş. Tabi yüksek devirlide olsa bu makina surf içinde kullanılmaz diye birşey yok ama boğazın akıntısında yazık olur ...
    Aslında boğazda yapılan avcılıkda spin sayılır ama surf makinalarla :)

11. Ape

Ape Üye

Bilen kisi bekleniyor:)